Ingham’ın dünyası

Mutlu bir şekilde, müzikal olarak yarışmaya çalışmadım – sadece kaydedicideki Three Blind Mice oyununu oynatabilirim – ama Born Free Foundation için geni bir para toplama yemeğinde bir yaban hayatı yarışmasının son turlarına çıkacağımı tahmin ettim. Maalesef son engelle karşılaştım ve Just A Minute sunucusu Nicholas Parsons, dev bir dolma filin ödülüyle ayrıldı. BFF kurucusunun 80. doğumgününü ve ikonik Born Free filmi Virginia McKenna’nın yıldızını kutlamak için oradaydık.
O vahşi hayatı korumak için onun tutkusu hiçbiri kaybetmedi. Sadece dün, milletvekilleri vahşi hayvanlara yasaklamadan başlarını salladılar. Bu tartışma, Çevre Bölümü’nün halkı heyecanlandırmak için aslanlar ve kaplanlar gibi yaratıkları kullanarak sirkleri durdurma konusunda utanç verici U dönüşü tarafından tetiklendi. Bayan McKenna dün dedi ki: “Bu konu yeterince uzun sürdü. Tüm süre boyunca vahşi hayvanlar, sütunlardan ulağa taşınmaya ve yetersiz ortamlarda – hepsi eğlence olarak adlandırılanlar adına – taşınmaya devam ediyor. ”Horsham, Batı Sussex’teki BFF HQ ve çevresinde havada bir şeyler olmalı.

    12 mil içinde en az üç diğer büyük koruma kuruluşu vardır: Yabancılar için Bakım ve Surrey’de, çok uluslu WWF ve lideri olan ve aynı zamanda 80. yılını kutlayan David Shepherd Yaban Hayatı Vakfı. Bu gruplar her seviyede savaşıyor, esir aslanları kurtarıyor, kaplanları, gergedanları ve fillerleri korumak için kaçak avlama devriyelerini finanse ediyor, dünya çapında hükümetlere araştırmaları destekliyor ve doğayı bir şans haline getiriyor. Virginia, hükümetleri ve onu umursamayanların omuzlarının omuzlarının omuzlarını omuzlarına bıraktı.
Geçtiğimiz Cuma günü Martin Clunes, Joanna Lumley ve Ronnie Corbett’in de dahil olduğu suskun bir dinleyici kitlesine şunları söyledi: “Kendilerini savunamayan yaratıklara haksızlık istemiyoruz.” Hayvanlara herkes zalim olabilir. Onlara iyi davranmak insanlığı gerektirir. Hayvanları zulümden kurtarmaya yardım ederek Virginia, geri kalanımız için biraz insanlığı koruyor. l RATTY geri dönüş yapıyor – su samurlarıyla birlikte. Beş yıl önce Gloucestershire’ın son su vole kalesi Wildfowl ve Wetlands Trust Slimbridge rezerviydi. Koruma çalışmaları 10 ila 300 arasında bir sayı oluşturdu ve yakınlardaki nehirlere yayıldılar. Su samurlarının geri dönüşü de yardımcı oluyor. Onlar Ratty’in intiazını uydurur, vizon