Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

£ 2 milyon piyango kazananının içki ve uyuşturucu ölümü

  • Listed: 10 Ekim 2017 04:00

Description

Stuart Donnelly, yaklaşık 12 milyon yıl önce 17 yaşındayken £ 2 milyon kazandı. Kazara, babasının ölümüyle başa çıkmak için uğraştığı için içki ve uyuşturucuya aşırı dozda maruz kaldıktan sonra öldüğü düşünülüyor.
Annesinin May, kardeşi Shaun, 16 ve kız kardeşi Mhairi Anne için 20, Portekizli bir tatil için para aldığına inanılıyor.
Renfrewshire’lı Neilston’tan 29 yaşında eski stajyer eczacı, tenha lüks evinde Çarşamba sabahının erken saatlerinde bulundu.
Kirkcudbrightshire Buittle Köprüsü’ndeki uzak kulübede yalnız yaşıyordu, çünkü babası Danny birkaç yıl önce Uzak Doğu’da kalp krizinden öldü.
Babası ve oğlu, ebeveynleri boşandıktan sonra kazancıyla satın alan ev paylaştılar.

    Bay Donnelly kazançlarını bir bardak kola ile kutladı, çünkü şampanya içmek için çok gençti.
Bir aile dostu “O ve Danny çok yakındı ve babasının ölümünü çok kötü yaptı.”
Otopsi muayenesinin bir parçası olarak yapılan toksikoloji testlerinin intiharı reddettiğini ve Bay Donnelly’nin ölümünün bir kaza olduğunu öne sürdü.
Dün gece bir polis kaynağından “Alkol ve uyuşturucuya yanlışlıkla aşırı dozda alınmış gibi görünüyor” dedi. Görünüşe göre babasının kaybı ile başa çıkmıyordu. Çok üzücü bir durum. ”
52 Mayıs ve ailesi oğlunun ölümünün öğrenilmesinden sonra uçup gitmeyi planladığı düşünülüyor.

    1997’de kazandıktan sonra Bay Donnelly ailesi için 600.000 £ ödedi. İlişkilerle ilgili armağanlar ödüllendirdi ve Glasgow’daki Yorkhill hastanesine kardeşi Shaun’ın nadir bir genetik bozukluk nedeniyle tedavi edildiği 15.000 £ bağışladı.
Ancak sosyal paylaşım sitesinde sosyalleşmekten korktuğunu ve “temelde evden ayrılmayı gerektirmeyen her şeyi” sevdiğini itiraf etti.
2003 yılında düzenlenen bir röportajda, genç yaşta kazanma zorunluluğundan bahsetti. “Sahip olduğum tüm dikkati ele almak çok zordu. Evimin dışında insanlar kamp yapıyor bile. Bana ve aileme büyük bir baskı uyguladı. ”
Bonanza sonrası, babası Danny şöyle dedi: “O tanışabileceğiniz en güzel insandır. Sigara içmiyor ya da içmiyor ya da uyuşturucu kullanmıyor. O süper bir oğul ve her zaman olmuştur. ”

    Bir Dumfries ve Galloway polis sözcüsü: “Erken yapılan soruşturma, şüpheli bir durum olmadığını gösteriyor” dedi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.