Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Alex McLeish dışarı Portsmouth nakit için

  • Listed: 10 Ekim 2017 13:05

Description

Ancak Alex McLeish, ipotek ödemelerini karşılayabilmesi için Aberdeen’de bir oyuncu olarak ikramiyeler kazanmak için mücadele ederken, yukarıdaki mobil ekibinin kuşatılmış sahibi Süleyman Al-Fahim için daha fazla acı çekmesini istiyor.
Portsmouth’un vergi mükellefinden siparişi kesmeye çalışmaya devam etmesi ve McLeish’in Ocak transferinde Carson Yeung tarafından kendisine vereceği 40 milyon avroluk bir miktarını harcama girişiminde bulunmaya devam etmesi nedeniyle iki kulüp arasındaki kontrast daha belirgin olamazdı penceresi.
Birmingham, Liverpool’un Ryan Babel’i için şimdiden 9 milyon avroluk teklifte bulundu ve Sunderland’ın Kenwyne Jones’u reddetti ve McLeish şimdi Celtic’in Aiden McGeady’ye olan dikkatini, İrlanda Cumhuriyeti orta saha oyuncusu için SPL kulübüne 8 milyon pound teklif etti.

    McLeish de Villa orta saha oyuncusu Craig Gardner için 3.5 milyon avroluk bir teklifle hazırlanıyor ve Sunderland menajeri Steve Bruce’u Trinidad ve Tobago forvet Jones için uzlaşmaya varmaya ikna etmek için tamamen umut vazgeçmedi.
Portsmouth oyuncuları ücretlerini ödemek için mücadele ederken, Birmingham takımında yenilgisiz 14 maç dizilişiyle birlikte her kuruş kazandı ancak McLeish’in, oyuncularını, kendisinden aşağı bir performans sergilediği için affetmesi gerektiğini durdurmadı. hafta ortası Nottingham Ormanı’ndaki sıkışıp hafta içi FA Kupası tekrar oynuyor.
Portsmouth’da hiçbir tekrar yapılmasının mümkün olmadığı ve duygulara yer olmadığı açıkça belirtildi.
Dedi ki: “Oyuncuların yoğunluğu tekrar orada olmalı.

    “Portsmouth’un mali sorunlarına sürüklenmek istemiyorum ve bu endişelenmemiz gereken bir şey değil.
“Oyuncuların konsantrasyonu ve iş oranı geçtiğimiz akşam ormana karşı kesinlikle düştü.
“Bunun nedeni, Premier League’de böyle yüksek bir yoğunluğa sahip olmak ve onları bunun için affediyorum. Tabloda oldukları yere ulaşmak için geçtikleri yoğunluğun seviyesini korumak kolay değildir.
“Fakat onlarla konuştum ve onlara acımasız olmamız ve herhangi bir aşamada rahatlamamız gerektiğini söyledim, aksi takdirde başım belaya girdi.” “Gevşetmeyi göze alamayız”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.