Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Annem öldürüldü, ancak polis dinlemedi

  • Listed: 10 Ekim 2017 14:30

Description

İnce, çekici ve genç kalpte, hızla Girit tatil adasında yerli halk arasında popüler bir kişi oldu.
Seyahat endüstrisinde bir iş ve bazı bar işleri ile kök salmaya başladı ve yeni bir ortak bulacağını umdu.
Ancak bu rüyalar geçtiğimiz Mart ayında 53 yaşında kayıp gitti ve iki gün sonra vücudunu Heraklion limanında buldu.
Başlangıçta bir kaza olduğu düşünülüyordu, ancak oğlu Michael Porter’ın şüpheleri Jean’in bir arkadaşını aradığını ve mesaj bıraktığını öğrendiğinde ortaya çıktı: “Yardım edin!”
Özel dedektif tuttu çünkü annesinin öldürüldüğüne ve Yunan polisinin tam bir soruşturma başlatılmasını istediğine inanıyor.
Nottinghamshire’daki Mansfield’tan Michael, “Ailemiz boynunu kötü faul çaldığında ikna etti ve katilin ya da katillerin bulunması ve adalete teslim edilmesi gerektiğini söyledi. Kazara ölüm değildi. ”

    Michael, 25 yaşındaki annesinin ölümüyle ilgili ilk kez konuşan şunları söyledi: “Boşandıktan sonra yeni bir başlangıç ​​için Yunanistan’a taşındı. Kalbinde gençti, çok çekici ve popülerti ve çabucak çok sayıda arkadaş kazandı. O sadece Shirley Valentine gibiydi. ”
Filmde aktris Pauline Collins, romantizm ve macera bulmak için Yunanistan’ın Mykonos adasına giderek sıkılmış bir orta yaşlı ev hanımını canlandırıyor.
Annesinin ölümünün ilk yıldönümü yaklaşırken, Michael, Yunan makamlarını “beceriksiz” olarak damgaladı ve Gordon Brown’a yardıma çağırmaya çağırıyor. Dedi ki: “Yaklaşık bir yıldır ve hala annemize ne olduğunu bilmiyoruz. Durum tam bir karmakarışık.

    “Ailemizin Yunanistan’da polis tarafından merhamet gösterilmediği, iğrenç davrandığımız ve kendi Dışişleri Bakanlığımızdan hiçbir desteği olmadığı kaydedildi.
“Bu sadece bir polisin kahretsin ve bizi şaşkına çevirmekten başka bir trajedi. Dil engeli ve yetersizlik konusunda bir sorun var. Diğer ailelerin bizim gibi acı çekmek zorunda kalmamalarını sağlamak istiyoruz.
“Başbakanı gerçekten olanları bulmamıza yardım etmeye çağırıyoruz” diye belirtti. Jean, bakıma yardım ettiği özürlü bir kadının evine gelemediğinde alarm verildi. İki gün sonra cesedi keşfedildi.
Girit’i iki kardeşiyle birkaç kez ziyaret eden Michael, “Polisin farkında olmadığı bir arkadaşı çağırdığını keşfettik. Sıkıntılı geldi ve gerçekten sarhoş olduğu ya da uyuşturulmuştu ve bir arabanın o gece onu takip ettiği söyleniyordu. Daha sonra yardım isteyen kişiye mesaj gönderdi. ”

    Jean’in arkadaşı Belçikalı Peter Verscheun’a (40, Jean) son olarak Kandiye’deki Café Marina’da oturduğu Gouves köyünden yarım saatlik bir sürüş görmüş ve çok az İngilizce konuşan bir adamla içmişti.
Polis bir ölüm nedeni vermedi ve hatta Jean’in iç organlarını çalmakla suçlanıyor.
Michael, bir aktör, annesinin öldüğünden sonra boynu kırılmış olduğuna inanıyor.
Madeleine McCann’a karşı küresel bir ava öncülük eden Clarence Mitchell’ten yardım çağrısında bulundu.
Ücretini pandomimde göstermekten, ayrıca özel dedektif için ödeme yapmak için Simply The Best adlı Jean için sahnelediği bir şovdan 7000 £ yükseltti.

    Eski EastEnders yıldızı Babita Pohoomull ile Mansfield Sarayı Tiyatrosunda Aladdin’de oynayan adayı Michael, “Biz zekanın sonuna geldik. Annemizin gömülmesinden bu yana bekleme oyunu daha uzun sürüyor ve hayal kırıklığı ve iletişimsizlik dayanılmaz hale geldi.
“Haberi duyduğumuzdan beri iğrenç bir yardım, destek, tavsiye veya yön bulamadık. Ne zaman bilgilendirilmek, annenin bedenini belirlemek, ne yapmanız gerektiğine dair yardım veya tavsiye almak, orada karşılaştıklarında bilgi almak ve İngiltere’de evdeyken bilgilendirilmek ve bilgilendirilmek için tüm süreç çok fakir durumda. “Jean, Girit’te yaşıyordu. Dumfries’de ve Midlands’da kışın aileyi ziyarete dönen dört yıl.

    Bar ve restoran mesleğinden ayrılmadan önce Seyahat Turu My Travel’de çalıştı.
Michael ve babası Robert kıdemlisi tarafından desteklenen David ve Robert kardeşleri, annelerinin son hareketlerini izlemek ve oradaki polislerden bilgi almak için Crete’ye birkaç kez uçtular.
Michael, “Girit’teki banka müdürü aracılığıyla, boğulduğunu, düştüğünü ya da boynunu kırdığını öne süren bir ölüm belgesi bulduk. İkinci bir post-mortem uygulamak istedik ancak Yunanlıların yaptıkları şey yüzünden kesin olarak tespit edilemedi. Onun organlarının bedeninden alındığına inanıyoruz. ”
Dumfries Labor MP Russell Brown tam bir soruşturma talebiyle görevli polis memurlarına polis memuru iki şüpheliyi ikaz etmiş ancak suçlamada bulunulmamıştır.

    Mitchell, Kate ve Gerry McCann’ın sözcüsü Sn. Mitchell, “Michael ve ailesi, annelerine neler olduğunu bulmak ve adaletin yapılmasını istemek için çaresizdir.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.