Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Anthony Kim’in ABD için korku hikayesi

  • Listed: 11 Ekim 2017 00:40

Description

Dün Abu Dabi Şampiyonasında düzenlenen final turunun kanıtını açıklayan Colin Montgomerie, Eylül ayında Celtic Manor’da bir takım güç bir araya getirecek.
Tiger Woods’un devam etmemesi nedeniyle, 16 ay önce Valhalla’da Avrupa’ya karşı oynayan Kim, ABD Turu’ndaki geriye kalan az sayıda kart oyuncudan biri olarak görüyor.
Ancak, ikinci Race to Dubai kampanyasının başında kazananın arkasında sadece 13’lük bir payla – dokuz atış yapabiliyordu – ve 220,000 £ kazanan çekiyle uzaktan asla görüş birliği yapmadı.
Bunun yerine, European Tour’un 2010 yılındaki ilk önemli etkinliğinin dördüncü turu, Galler’de Montgomerie’nin 12 kişilik ekibinden bir parça olmaya kararlı oldukları üç genç yıldız arasında en yüksek golf standardına sahip bir köpek dövüşüne dönüştü.
Almanya’nın Martin Kaymer beşinci kariyerine başlamış ve Ryan McIlroy’u daha geriye atarak Ian Poulter’ı bir atışla yenmek için son yeşil olana iki ayaklık bir kuş vurmuştu.

    Kaymer şunları söyledi: “Bugüne kadar Avrupa Turunda oynadığım en güzel golf turu olmuştu, çünkü öğleden sonra bütün bayraklara gideceğiz.
“Normalde final turunda insanlar biraz tutucu oynuyorlar. Ancak, bu yıl yaptığım Ryder Cup ilk maçını yaparsak, kazanacağımız ve kazanmamız gereken tüm kuşlar bana yardımcı olmalı. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.