Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Apple iPad: Böyle bir seks başvurusu, ellerimi tek elden almak zorundaydım

  • Listed: 11 Ekim 2017 04:40

Description

Ancak, bazılarının vahşi söylentileri olabileceğini düşündüğü kadar teknik olarak ilerlemedi. Ultra parlak OLED ekranı yok; parmaklarınızı ekrana dokunmadığında bile izlemek için hiçbir yakınlık sensörü; video konferans için kamera yok.
Aslında, bir bilişim devriminden daha büyümüş bir iPhone’a benziyor.
Ancak iPad’in sahip olduğu şey, cinsiyet temyizidir. Basın konferansında artan şüphecilik duygusuyla oturan Ellerimi bir iPad’e sokmayı başardı – aniden mantıklı geldi.
Parlak ekran, binlerce kişinin dokunuş algılayıcılarına sahiptir ve bu sayede herhangi bir harekete geçme ve harekete geçirme için inanılmaz derecede hızlı tepki verir. Web’e okşamak gibi o kadar çok göz atın değilsiniz. Apple’ın yeni iBooks mağazasından bir kitap satın aldığınızda, tüm ekran kapanıyor ve kitap güzel tasarlanmış bir kitaplık rafına uçuyor. Kitabı açın ve her sayfanın dönüşü görkemli bir şekilde hareketlendirilir.

    Tüm itirazları ve keskin fiyatı nedeniyle, iPad’i kimin alacağına ve neden satın alacağına ilişkin sorular devam ediyor.
Ancak tarih bize Apple’ın birinci nesil ürünlerinin sıklıkla hatalı olduğunu gösteriyor.
Örneğin orijinal iPhone, yavaş veri hızları ve çok tehlikeli kamera nedeniyle eleştirildi.
Mart ayında satışa çıktığı sırada çok sayıda araç hayranının acele edip iPad’ini satın almasıyla birlikte, karanlıklar zamanı tutacak ve gelecek yılın gelişmiş modelini bekleyecek.
Ben mi? Ben mantıklı değilim. Şimdi bir iPad’e ihtiyacım var.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.