Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Arsenal Bolton taraftarlarının masraflarını ödüyor

  • Listed: 10 Ekim 2017 01:35

Description

Çarşamba günü İngiltere’nin güneyini kuşatan hava koşulları göz önüne alındığında, geziyi yapan Trotter destekçileri, tekrarlanan güvencelerden sonra hayatta kalacakları maçın başlamasından beş saatten daha kısa bir süre önce durdurulacağından memnun kalmadılar.
Bu haftanın başlarında Blackburn ve Manchester City’de oynanan Carling Kupası yarı finallerinde olduğu gibi, sorun saha ile hiçbir ilgisi yoktu. Her durumda, yerel polis, stadyumlara giden taraftarların güvenliğine ve birçoğu karın etkilenen çevrede karşılaşılabilecek sorunlardan endişe duyuyordu.
Arsenal, sorumluluk sahibi davrandıklarına inanıyor ancak Bolton’un bir jesti olarak rahatsızlıktan destekçilerin seyahat masraflarını ödemeyi kabul etti.
Manchester United’ın ev maçını Hull aleyhine düzenlediği teyit, Carling Kupası yarı finallerinin olabildiğince hızlı bir şekilde oynanmasını sağlamak için gerekli fikstürlerin revizyonunun bir parçası olarak ertelenmesi gereken bir oyun, en azından rekabet sadece üç Takvimde geriye kalan maçlar, bunların ikisinde başlangıçta Ağustos ayındaki Avrupa elemelerinden kaynaklanıyordu.
Ancak Premier League yetkilileri, soğukkanlılığın önümüzdeki günlerde fazla bozulmaya neden olmadığını iddia ediyorlarsa, Şampiyonlar Ligi haftalarında daha fazla maç planlanacaktı.
Büyük dondurma, hafta sonu yapılan harekete bir yenisini daha ekliyor; dört Coca-Cola Şampiyonası maçları tamamlarken, Ligler Bir ve İki’de sadece üç maç kalacak.
Şampiyona liderleri Newcastle’ın Reading’taki çatışması, Sheffield Çarşamba ve Peterborough arasındaki düşme savaşında olduğu gibi kurban.
Watford v Sheffield United ve Preston v Doncaster da kapalıdır.
İlk iki maçta Leeds ve Norwich, League One’da Wycombe ve Exeter’e karşı mücadele eden, League Two’da yalnızca hayatta kalan Northampton v Chesterfield ile oynanan maçlardır.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.