Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Avustralya kurşun kurmak

  • Listed: 10 Ekim 2017 12:50

Description

Yarı zamanlı spinnerden sonra Simon Katich, iki kötü çocuğu olan Salman Butt’ın cesur yüzyılın ardından Pakistan orta siparişini kazanmasına olanak sağlamak için üç hızlı wicketi yakaladı – neredeyse bir yıldır ilk test saç derisi – Avustralya ilk vuruşu 218’e kadar sürdürdü ziyaretçileri 301 için bowlingle dışarı attı.
Ancak dört ve beş gün yağmur beklentisine rağmen ve Avustralya’nın üç gün içinde yalnızca 19 ganfeti havaya uçurduğu bir adımda on tane daha wicket almak için en fazla zamana ihtiyacı olmasına rağmen, Ponting yine de yumruklamayı seçti. gün iki, fırsat verilirse izlemeyi uygulayacağını söyledi. Bunun yerine, Avustralya bir gün üçüncülüğünü 59 yaşında tamamladı – Shane Watson da bir adamla çıktı – iki gün kalan 277 genel şut.
Pakistan beraberlikle bu oyundan çıkacak olursa, açıcı Salman Butt’a ve ayrıca hızlı bowling oyuncusu Umar Gul ve Muhammed Asif’in arasında 53 inatçı bir son bahis tezgahına sahip olacaklar ve Aussie Bowlers’ı hemen sahaya çıkarmaya devam edecekler. çay içti ve şüphesiz Ponting’in tekrar kasedirmeme kararında etkili oldu.
Katich’in bowling kırışıklığına nadiren yaptığı ziyaret, Ponting’in ikinci yeni topa 80’lik puanla başlamadan önce geçmesi için uğraştığı gibi geldi. Ancak, Test kriketinin en nadir teslimat türlerini kucaklayan Katich, daha yaygın olarak bahsedildiği üzere bacak büklümünü ya da ‘çinanı’ bıraktı ve hemen Pakistanlıları bambudan kaldırdı ve bir kez daha onun için aşırı dereceli olmayan ve az kullanılmış bir bowling oyuncusu olduğunu gösterdi. ülkesi.
Kuşkusuz iyi hazırlanmış olan Pakistanlı batsmenler, hemen önce 48inci Test kariyerinde sadece 18 Test wicket’ini almış olan Katich olarak, rahatlık bölgelerinin dışına atıldı – sadece ikinci sahnesinde geride kaldı. Ve 102’ye düşmek için ilk kayda Michael Clarke’a dönen bir teslimat öne süren Butt’ın kıymetli kafa derisi oldu.
Katich, üç tur atarak on overs oynamıştı; Ponting, 16 topu alarak yeni topu almasının geciktiğini ve Avustralya’nın bir numaralı spinner Nathan Hauritz’in de iki helikopterle oynamasına yol açtığını söyledi.
Birincisi, 58 yaşındaki Malik’in önemli kilidini açan oyuncu, ortasında Doug Bollinger’e doğru ilerleyen bir şut atışı geçirdi; ikinci avukatı Danimarka Kaneria’nın avukatı olan kıymetli evrakı için de kıymetli değer taşıdı sadece off-spinner doğrudan wicket ortasında Ponting için kaşık kaşıkladı.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.