Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Bakan, bill clanger’ın üzerine savruldu

  • Listed: 11 Ekim 2017 20:40

Description

Grantham ve Stamford’un MP iddiası, Hükümet tarafından yayınlanan yüz binlerce makbuz arasında yapıldı.
Patronu Gordon Brown, harcamanın “şüpheli” olması nedeniyle bir yaz evini boyamak için geri 500 sterlin ödediğini açıklamaktan da utanç duydu.
2008 yılı ve 2009 yılının ilk çeyreğine ilişkin ikinci ev yardımı detaylarının açıklanması, Westminster’deki gevşek sistemin geçen baharda patlak vermeden önce nasıl istismar edildiğine dair daha fazla kanıt sağladı.
Sergilenen minutiae gölge becerileri sekreteri David Willetts’in 10 ampulün yerini almasını istedi; üst düzey Tory milletvekili James Arbuthnot, QVC alışveriş kanalından üç sarımsak soyucu satın almak için £ 43.56; ve Dışişleri Sekreteri David Miliband, belediye vergisinin gecikmesi için yerel makamları tarafından takip edildi.
Eski İçişleri Sekreteri Jacqui Smith, ayrıca, konut bakanı John Healey’nin Temmuz ayında vergi mükellefi tarafından finanse edilen ikinci evi satma karından 88.000 £ kazanç ile ilgili sorularla karşı karşıya kalırken, kocası tarafından üç kez yanlışlıkla izlenen yetişkin filmleri içeren kötü bir iddia başvurusunda bulundu.
10 numara, Başbakanın Şubat ayında çatı ve çan kulesinin onarımı için gönderilen makbuz hakkında Bay Davies’e “tam güven” duyduğunda ısrar etmek zorunda kaldı.
Yetkililer, toplamda 20.700 £ olan £ 5.376 bedelini ödemişti çünkü 2007’de Tories’den İşçi Partisi’ne atanan milletvekili yıllık izin limitini aşmıştı.
Davies, dahil edilen faturada, “tazminat talep etmediğimi vurguladığım ayrı bir işle (çan kulesi ile birlikte) £ 10,330 çatı onarımını” kapsadı.
Toplamda milletvekilleri, 2008 mali yılında 10.7 milyon £ Ek Maliyet Ödeneği talep ettiler. Bir iddiada bulunan 587 milletvekilinin 60’ına, maksimum 24.060 sterlin kazandı.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.