Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Bartlett, Hull’ın geleceğine güveniyor

  • Listed: 2 Ekim 2017 20:35

Description

Nakit sıkıntısı çeken Kaplanlar, £ 35 milyonluk borcun, Barclays Premier Lig’den düşme olasılığı nedeniyle belirsiz bir gelecekle yüzleşmesi. Kulübün idareye gidebileceği ve Başkan Adam Adam Hakim tarafından bir Alacaklılara Gönüllü Düzenleme’ye kabul edildiğinin rapor edildiği bir olasılık. Her iki seçenek de gelecek sezon 10 sayı cezası alacaktı.
Yönetim kurulu krizi görüşmek üzere toplanacak ancak Bartlett başka bir güzergah bulunabileceğine inanıyor ve Hull Daily Mail’e verdiği demeçte: “Geçiş dönemi boyunca ticaret yapmak ve Şampiyonada işi yeniden canlandırmak için zor bir dönemle karşı karşıyayız, ancak Bunu yapabileceğimizden eminim. ”
Sözlerini şöyle sürdürdü: “Şu anda ticareti planlıyoruz ve bu süreçte ücret faturasını önemli ölçüde düşürüyor ve potansiyel olarak diğer yükümlülükleri yeniden yapılandırıyoruz” dedi.
Hull, bu ayın başlarında denetçilerinden, mevcut yükümlülükleri ile düşüşün devam eden bir görev olarak devam etme kabiliyetlerini ciddi şekilde tehdit edebileceğini belirten sert bir uyarı yayınladı.
İki yıllık bir kalış sonrasında üst uçuştan düşme, Cumartesi günü Sunderland tarafından KC Stadyumuna 1-0 yenildiğinden dolayı Cumartesi günü teyit edildi.
Hull artık altı maç kalmıştı, sadece iki maç geride kalmıştı ve çok daha aşağı bir gol farkı vardı.
Pearson, geçtiğimiz Kasım ayında ikinci bir döneme kadar Hull’a geri döndüğünden beri bir takım kesintiler yapmıştı, ancak önceliği artık yüksek kazançlı oyuncuların bir kısmını boşaltmak olacaktı.
Pearson, Ocak aktarım penceresinde birçok yan oyuncuya ilgi göstermek yönündeki çabalarında büyük oranda başarısız oldu, ancak kilit oyuncu Stephen Hunt için teklifleri açıkça reddetti.
Bu duruş şimdi değişebilir ve Jimmy Bullard, Geovanni, Anthony Gardner, Kamil Zayatte ve Hesselink’in Jan Vennegoor gibi diğer kıdemli oyuncular mağaza vitrine konabilir.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.