Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Beattie satırının altına çizgi çizin Tony Pulis diyor

  • Listed: 11 Ekim 2017 21:25

Description

Pulis, geçen Cumartesi günü Arsenal’de 2-0 yenilgi sonrasında Beattie’yi kasten iddia ettiği iddiasıyla Stoke tarafından disipline edilip edilmediğini dün söylemeyi reddetti.
Ancak Beattie, kulüp tarafından cezalandırılmadığını açıkladı. İkilin Pazartesi günü kişisel bir toplantı yaptı ve Beattie’nin Pulis’den özür dilediği bildirildi, ancak birkaç saat içinde Beattie bunu reddetti.
Pulis, eğer Beattie bir diz sakatlığından kurtulursa, Wigan’la yarınki ev maçı için takımda onu seçeceğini söyledi. Ancak, Pulis’ten veya kulübün yeterli yorum yapmadan bu durum sürükleniyor ve Beattie şimdi kalmak isterse şüphe var.
Sözleşmesinin üzerinden 18 ay kaldıktan sonra, bir uzantı arıyor ve Pulis’le olan ilişkisini düzeltip düzeltemeyeceğine karar vermesi gerekecek.

    Çifti ayıran bir kulüp masörü ile sona erdiğine inanılan satır, oyuncuların Noel partisi için planlar üzerine patladı.
Beattie, Londra’da iki gün süren bir bash düzenledi ve Pulis’in Pazartesi günü bir izin günü kabul ettiğine inanıyordu. Ancak Pulis, bunu yaptığını inkâr etti ve Beattie’nin onun hakkında söylediklerini işittiğinde öfkeli sıraya yol açtı.
“18 yıldır yönetici olarak çalışıyorum ve altın kurallarınız var. Bağlı olduğum kurallardan biri soyunma odasında ne olursa olsun soyunma odasında kalıyor “dedi.
“Önemli olan ruh, bağlılık ve beraberlik soyunma odasında kalmasıdır. Ve bunu bırakıp da anlayamazsın.

    “Pazartesi günü James’le birlikte bir grup olarak bir toplantı yaptık ve James ile kendisi görüştüm. Çizgi bunun altında çizilmiş.
“Ne yazık ki Salı günü, Beattie bir miktar ateş etti ve dizini hissetti. Hemen bir enjeksiyon yaptırmıştı ve eğer tekrar eğitebilecekse kadroda olacaktı.
“Beattie para cezasına çarptırıldı mı? Ne için? Hayır değil. Bu kulüpte hiç araştırmaya girmedim. Pazartesiden itibaren aklımda bir şey var ve bu da Cumartesi günü Wigan’ı yendiklerinden emin oluyor.
“Salı sabahından bu yana Beattie’yi görmedim, öyleyse ne olduysa olaya karışmadım. Onun için herhangi bir şey için özür dilemek bir durum değildi.”

    Disiplinli olup olmadığı sorulduğunda Pulis, “Futbol kulübünde böyle oluyor. Peter Coates [Stoke başkanı ve sahibi] ile harika bir ilişkim var ve tartıştığımız kulüp içinde kalır.
“Beattie, geçen sezon kalan bu kulüpte büyük bir rol oynamıştır. Ona uyduğunda o bir avuç. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.