Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Beattie: Üzgünüm patronum

  • Listed: 11 Ekim 2017 16:55

Description

Çifte, Cumartesi günü Emirates Stadyumunda Arsenal tarafından 2-0 yenildikten sonra sıcak bir değişim yaşandı.
Anlaşmazlık, hafta sonu Londra’daki oyuncuların Noel partisine odaklanarak, Pulis’in Arsenal yenilgisini takiben planları değiştirdiğini ve takımın Pazartesiye kadar eğitim gördüğünü ısrarla ısrar etti.
Eğitim planlandığı gibi ilerledi – Beattie devam etmekte olan bir diz sorunu olduğu için spor salonuna giderken ve oyuncularla yönetim arasında bir ekip toplantısı düzenledi.
Bu toplantıda Beattie’nin görünüşte tepki verdiğinden dolayı Pulis’e üzgün olduğunu söyledi. Cumartesi günü Wigan a karşı takımda olması bekleniyor.
Sıralamadaki tek resmi sözcülük Stoke başkanı Peter Coates’den geldi: “Kulüp söz konusu olduğunda, bu bir iç mesele ve içten çözülecek.”
Beattie, Arsenal’e karşı ikinci yarıda tezgâhtan çıktı ve geçtiğimiz ay Portsmouth’u 1-0 kazanarak kulübe Barclays Premier League maçı yapamadı.
Pulis, eski İngiltere eski forvet oyuncusu Sheffield United’ı geçtiğimiz sezonun transfer periyodunda 3,5 milyon pound karşılığında imzaladı ve 16 maçta yedi golü Stoke’un ilk Premier League kampanyasında 12. sırayı bitirmesine yardımcı oldu.
Fakat fitness problemleri bu alandaki etkisini engelledi ve eski Southampton ve Everton ileri oyuncuları 15 karşılaşmada sadece iki kat daha netleşti.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.