Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Bebek Chevrolet bazı Spark var

  • Listed: 10 Ekim 2017 23:15

Description

Araba sahipleri daha fazla talep ediyor ve yeni jant setlerine takılı çok sayıda oyuncak istiyor ancak onlar için ödeme yapmak istemiyorlar.
Modern otomobiller için daha sıkı güvenlik testleri problemine zayıf döviz kurları ekleyin ve üreticilerin buna karşı olduğu açıktır. O halde ucuz bir otomobil üretmek için Chevrolet (maddi sorunların adil bir kısmını elinde bulunduran) gibi bir şirket için çok zor bir zaman olacağını düşünürsünüz.
Yaptıkları son seferde eski daewoo Matiz’i alıp üzerine bir Chevy rozeti koydular. Bu yeni Spark, her sene 7.000 otomobil satan 10 yıllık ömrü boyunca çok popüler olan Matiz’in yerine geçecek.
Ancak bu sefer Chevrolet Spark’ı sıfırdan tasarladı ve satışlarının% 30’unu oluşturmayı planladığı muhteşem görünümlü bir şehir otomobiline sahip. Chevrolet, Koreli markalardan Kia ve Hyundai, Picanto ve i10’dan gelen en küçük tekliflere karşı öne geçiyor.

    Spark, iyi görünümlü ancak herhangi bir küçük şehir otomobilinin çok önemli bir kıymeti fiyatı ve fiyatı. Önce cüzdanıyla, kalp sonra da düşünen alıcılar için Spark çok mantıklı. Sadece 6.945 £ ‘da başlar, ancak bu çok basit bir otomobilin ötesine geçemez.
Oyuncaklar Spark ‘ya yükselirken 8,145 £ maliyetle gelmeye başlar. Bu düzeltme seviyesinin klima, elektrikli ön camlar ve merkezi kilitleme eklemesi, temel arabanın ne kadar seyrek olduğunu gösterir. Giriş seviyesi fiyatı kadar etkileyici olan, lT’nin en üst düzey versiyonunun maliyeti 10.000 £ ‘dan 9.845 £’ dür.

    Onu daha iyi kılan şey, lT’ye dahil edilen ekipmanın miktarıdır. iklim kontrolü, dört elektrikli cam, sade bir bodykit ve 15 inç alaşım jantlar. Bu ihtiyatlı doğası motor yelpazesinde de görülmektedir.
Şu an sadece iki tane motor var, bir 67bhp 1.0 litre ve 80bhp ile 1.2 litre. İkisi de hızlı değil, 1.0 litreden 0 ila 60 mph arasında 15.5 saniye ve sadece 96 mph’lik bir üst hızla. 1,2 litrelik marjinal olarak daha acil, 12,1 saniye ve 102 mph hız aldı. Açık havada sürüklenen manevralar yapmaktan daha dar noktalar için çok daha rahat dalış yaptıkları için her iki motor da bir şehir ortamında daha düşük hızda daha yetenekli.

    Aracın en yavaş olan herşeyi geçmek için çaba gösterir ve bunu yapmak için biraz planlama gerekir. Bununla birlikte, bu eksiklik küçük bir şehir otomobili için standart ve Hyundai i10 ve Kia Picanto’nun biraz farklı olması. 1.2 litrelik kasaba dışında daha rahat ama kentsel bir ortamda seçilecek çok şey var, bu yüzden Spark’ı ikinci bir araba ya da ara sıra çalıştırmak için tercih ederseniz daha ucuz olan 1.0 litrelik daha iyi seçenek olabilir.
Her ikisi de tutumlu, yılda 35 £ yol vergisi ve sırasıyla 1.0 ve 1.2 için 59mpg ve 55mpg’lik ortalama yakıt ekonomileri için hak kazanıyor.

    Dış dış boyutlarına küçük olmasına rağmen, özellikle arkada şaşırtıcı miktarda oda var. Yetişkinler, arka koltukların içine girip sürücünün normal sürüş konumundan hareket etmeden yeterli bacak alanına sahip olabiliyor.
Bagaj yeterli ve daha fazla esneklik için arka koltukları tek tek düşürmenize izin veriyor. Spark’ın ucuz bir küçük arabadan başka birşey olmadığına inanmak yok. İç plastikler bunu çürük nitelikte yansıtmakta ve motorlar, arabayı, A’dan B’ye vahşi performansdan daha çok almakla ilgilidir. Bununla birlikte, ucuz bir otomobil olarak Spark’ı çok seviyoruz, ancak rakiplerine karşı en büyük dezavantajı yalnızca üç yıllık ve 60.000 mil garantili garantisidir.

    Hyundai ve Kia, sırasıyla beş ve yedi yıllık garantilerle daha fazla güvence sunuyor. Bununla birlikte, Spark çok iyi donanıma sahip ve küçük bir fırtınayla birlikte yetenekli olmaktan öteye gidiyor ve Koreli rakiplerine iyi bir alternatif sunuyor ve onları fiyat ve performans açısından eşleştiriyor. Hepsinden önemlisi, iyi görünümlü, bu da ucuz seçeneğin daima tekerleklerdeki donuk, sönük olmayan bir kutuda sürüş anlamına gelmediği anlamına geliyor.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.