Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Ben Bir Ünlüyüm: Hayvan zulümüne RSPCA fırtınası

  • Listed: 11 Ekim 2017 16:45

Description

Avustralya RSPCA Cuma günü Jungle Kral’ı seçilen Ready Steady Cook aşçı ve hayvanı bir risotto hazırlamak için eski Hollyoaks aktörü ile karşı karşıya kaldı.
EastEnders yıldızı Lucy Benjamin de dahil olmak üzere meslektaşlar pişmiş fareyi yedi. Öldürmeye yardım eden 34 yaşındaki Gino ve 30 yaşındaki Stuart, 3 Şubat’ta mahkemeye çıkacak.
Suçlu bulunursa üç yıl hapse mahkum edilirler.
ITV1 gerçeği şovunda pirinç ve fasulye rasyonlarını ifade eden “sürgün” teki bir grubun parçası olduğunda gerçekleşti.

    Gino video günlüğünde şöyle dedi: “Bu sıçanlardan birinin dolaştığını gördüm. Bıçağım var boğazım var, onu aldım “dedi.
Yeni Güney Galler’deki RSPCA’dan Baş Müfettiş David Oshannessy, bir hayvanın performansın bir parçası olarak öldürüldüğünün kabul edilemez olduğunu söyledi.
O şöyle dedi: “Yeni Güney Galler’de hayvanların nasıl kullanılabileceğini belirleyen bir davranış kuralları var.”
Eski ben Ünlü bir yarışmacı ve Daily Express şefi Antony Worrall Thompson, gösterilmemiş olan olayla ilgili sorumluluğun üretim ekibiyle yatması gerektiğini söyledi. Kampa girdiği sırada, koruma altındaki bir tür oldukları için örümcekleri öldürmemesi yönünde bir açıklama yapıldığını söyledi.

    “Belki de üreticiler onları uyarmadıkları için kusurlu” dedi. “Şahsen ben de sahaya daha fazla bakmak isterdim.”
Diğer ünlüler dün Twitter’daki çifte destek verdi.
Bu Sabah sunucusu Phillip Schofield şunları yazdı: “Oz’da bir sıçanı yakalamak, öldürmek ve yemek için hayvan zulmü suçlamalarıyla karşı karşıya olan Gino ve Stuart. Nihayetinde PC serseri kayboldu! ”
Crimewatch sunucusu ve eski Strictly Come Dancing yarışmacısı Rav Wilding şunları söyledi: “Ratgate saçma! Dün banyo örümcekiyle uğraştım. Suçluluk çok artıyor. Kendimi teslim etmem gerekebilir. ”
Bir ITV sözcüsü, suçlamalar hakkında yorumda bulunmayacaklarını ancak “gösteriyi tehdit edecek herhangi bir öneri” bulunmadığını söyledi.

    Gino ve Stuart’ın desteğine rağmen, gösteride hayvanların tedavisi, hayvan refahı kampanyacılarından gelen zulümle ilgili yaygın suçlamalara yol açtı.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.