Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Ben Bir Ünlüyüm: Ronnie O’Sullivan ormanda gitmek için hevesli

  • Listed: 11 Ekim 2017 14:35

Description

Ronnie O’Sullivan, TV’nin I’m A Celebrity gösterisinde beyazın ilerleyişini takip eden Pukka Pies İngiltere Şampiyonası için hazırlık çalışmalarından hafif rahatlama alıyor.
Ve dünyadaki No1 O’Sullivan’ın kendi alanındaki parlaklığı, garip gizlenmiş şeytan ile birleşmesi, onu gerçeğe dayalı şovlardan yoğun talep görmüştür.
Ünlü Big Brother geri çalındı, ancak O’Sullivan zamanı geldiğinde meydan okumaktan keyif alacağına ısrar ediyor. Bugün doğum gününü kutlayan O’Sullivan – Matthew Stevens’ı Pazartesi günü kabul ediyor – “Jimmy bunu fark etmeden sadece komik. Dört kişiyi gece izledim ve geri kalanı kaydettim, ancak arkadaşlarımdan ‘Bunu izlemek zorundasın’ diyen metinler almaya devam ediyorum.
“Bir süre sonra kamuoyu gerçek Jimmy White’ı görmeye başladı ve bunu bir meydan okuma olarak yapabilirim, tabii ki, ancak bilardo oynarken değil.

    “Ben başım boşluğunda iken rahatlamadım ve sıkılacağım. Bazen bir sezonun sonunda gevşemek altı hafta sürer. Fakat Jimmy’nin bilardo meraklısı olmadığını düşündüğünü söyleyebilirdiniz, rahat olabileceğini ve bunun hareket etme fırsatı olduğunu düşünebilirdiniz.
“Ve ben bunu ne zaman yapacağım, endişelenecek ve meydan okuyacak bir şey kalmayacaktı. Ünlü Big Brother’ı yapmam istenmişti, ama zaman doğru değildi. ”
Geçtiğimiz 17 yıl boyunca, O’Sullivan’ın bilardo soap operasını tek kişilik bir gösteri haline getirmesi gibi bir sürü anı gördü.
Başlıkları ve karışıklığı eşit derecede içeren O’Sullivan, bir dahaki nefes kesici sergiden veya başka bir disiplin kazımasından hiç bu kadar uzak olmamıştı. Ancak o sevdiği sporun geleceği ile geçen haftanın olağandışı olayları, gizli siyasal ateşlerini bile aydınlattı. O’Sullivan, eski Dünya Snooker başkanı Sir Rodney Walker’ı Çarşamba günü yapılan şok seçim sonuçlarında oy vermeye yardımcı oldu.

    Ve Barry Hearn’un şimdi can sıkıcı bir oyuna yeni bir hayat solumak isteyeceğini düşünüyor.
Hearn ve altı kez dünya şampiyonu Steve Davis WPBSA yönetim kuruluna seçildi ve Hearn’ın 16 Aralık’ta Dünya Snooker’ın başkanlığına onaylanması bekleniyor.
Dünyanın ilk 20’sinden oyuncuların, takvimdeki sadece altı sıralama olayıyla ikinci işe girmeye bakmaya zorlandığı son saman oldu. O’Sullivan şunları söyledi: “Snooker geride kaldı ve şimdi olması gereken bir şey var. Olmasaydı, üç yıl içinde ilk 12’nin dışındaki herkes iki işe ihtiyaç duyardı.
“Barry Hawkins, bana bir kitap tutma veya muhasebe dersi verdiğini ve ilk 16’ya girdiğini söyledi. Pek çok defa Crucible’a giren ve başka yerlerde yarı finalde bulunan büyük bir profesyonel.

    “Ancak bir ipotek ve bir ailesi var ve üzerinde bulunduğu parayla hayatta kalma konusunda endişeli. Bu doğru değil, daha iyi ödüllendirilmelisin. ”
İngiltere Şampiyonası, O’Sullivan’ın kalbinde, 17 yaşındayken olduğu gibi – bir buçuk yıl önce – özel bir yer tutuyor – ilk büyük zaferiydi. O, dörtünü kazanmak için gitti ve şunları söyledi: “İlk benimdi ve bunu yapabileceğim bir saçmalık değil, bir gece boyunca hayatımı değiştirdiğine inandırdın. Kimse beni tanımıyordu, o zaman ertesi gün kafeye gideceğim ve EastEnders yıldızlarının yürüdükleri ve televizyon izledikten sonra merhaba deyip durduklarını söylediler. ”
O’Sullivan, Stephen Hendry’nin yedi dünya şampiyonasına eşit olmak için mücadele edebilir, ancak Scot’ın çekiş gücünü ikinci büyük turnuvaya eşleştiren havuç da var.

    Dedi ki: “1993 yılı finalinden Hendry ile el sıkıştığımın resmi var. Telford’daki beş İngiltere’sinin başlığını çıkarmak iyi olur “dedi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.