Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Bendicksen, Rangers’ta kalmak için uzatma görüşmelerini sürdürecek

  • Listed: 12 Temmuz 2018 13:31

Escort İlan Açıklaması


Bendicksen, Rangers’ta kalmak için uzatma görüşmelerini sürdürecek

22 yaşındaki Norveçli, Ibrox kıyafeti için ilk yarışmasını Dunfermline’ın 2-1 galibiyetinde yaptı ve Tromso gibi bir takım kulüplerin ilgisini çekmeye başladı.
Bendiksen’in mevcut sözleşmesi önümüzdeki ay bitiyor, ancak Rangers masaya bir teklifte bulundu ve ajanı Jim Solbakken uygun bir anlaşma yapmak için gelecek hafta Glasgow’a gitmeyi planlıyor.
Solbakken şunları söyledi: “Rangers’dan bir teklif aldık, ama şu andan daha ileri gitmedi.
“Önümüzdeki hafta bir şeyler denemek için Glasgow ‘a gelmeyi planlıyorum.
“Thomas Rangers’da kalmayı tercih edecekti, ama özellikle de Norveç’te çok sayıda klübün ilgisi var. Şimdi de dört buçuk yıldır Ranger’lar oynuyor ve oyun oynamak için gerçekten çok çalıştı. kulüp.

    “Şu an her zamankinden daha yakın, bu yüzden Rangers’ın onu oynamaya istekli olup olmadığına ve oyuna inancına sahip olup olmayacağını göreceğiz. Ancak hafta sonu oynadı ve yöneticinin performanslarını denemeden önce performansından memnun olup olmadığını tartışacağız. Yeni yıl öncesinde anlaşılan bir anlaşma. ”
Bendiksen, diz yaralanmaları sonrasında uygunluğunu kanıtlamayı amaçladığı yaz aylarında altı aylık bir anlaşma imzaladı, ancak masadaki teklif uzun vadeli bir düzenlemeydi.
McCoist şunları söyledi: “Thomas’a yeni bir sözleşme teklif ettik ve umuyorum ki bunu bir hat üzerinden alabiliriz. Yaralanma ile zor bir zaman geçirdik ve umarız şimdi onun arkasındayız.”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.