Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Beş yıldızlı Nathan Hauritz, Avustralyalılara heyecan katıyor

  • Listed: 10 Ekim 2017 02:35

Description

Avustralya’yı 14 yıldır kazanmak için mütevazı bir 176’yı kovalayan turistler, Avustralya’nın her geçen gün daha da gelişen saldırısından dolayı yoğun bir baskı altında çöldü.
Kapalı şutör Nathan Hauritz, şaşırtıcı bir şekilde yakalanarak 5-53 önde girdi ve sol kol koli Mitchell Johnson’ın 3-27 önde girdiğini iddia eden Pakistanlı kaptanı Muhammed Yousuf’u talep etmek için bowledildi.
Doug Bollinger iki kurdeleyle parçaladı ve Peter Siddle, yuvası Avustralya’yı ölüme geri getirmeye yardımcı olan daha önceki kahramanlarından ödün vermeden yüreğini dışarı fırlattı.
Ev sahibi birinci turlarda 206 sayı geride kaldı ve son maçta ikinci maçlarında sekiz kurşun sıkmayı başardı ve çok yönlü Shane Watson’dan 97’ye rağmen sadece 80 ileride kaldı.

    Ancak, Mike Hussey ile Siddle arasındaki 123’lük olası bir dokuzuncu taktik ortaklığı sayesinde toplam 381’e yükseldikten sonra zafer umudunu yeniden canlandırdılar (38).
Hussey 11. Testi yüzyılını attı ve 164 ayak vurduktan sonra üç kez düşürdükten sonra, 284 teslimattan, 134’de yenilmedi.
Bollinger, Pakistan sinirlerini sarsmakta ve kaptanı Yousuf’u ziyaret etmek için topu attı. Yousuf, “Çok deneyimli olduğumdan ve geride kalanların hepsi genç olduğundan, özellikle de ben, baskıyı çekmek zorundayız. Daha fazla disipline, daha fazla sabırla ihtiyacımız var ve daha fazla vuruş mantığına ihtiyacımız var. Bunu göstermedik. ”
132 yılda sadece iki katı Avustralya’yı zafer kazanmak için daha büyük bir açıdan geri döndü.

    Ev sahibi, önümüzdeki Perşembe günü Hobart’da başlayacak olan üçüncü ve son Test’e 2-0 öne geçemiyor.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.