Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Bill Clinton, bağış toplama teklifinde liderlik ediyor

  • Listed: 10 Ekim 2017 11:30

Description

Bay Clinton, ulusal çapta yayınlanan bir röportajda “” Sadece 10 dolar vermek isterseniz büyük bir fark yaratabilirsiniz, çünkü televizyonda gördüğünüz işten bir hafta daha geçtik “dedi.
Birleşmiş Milletler’in Haiti özel temsilcisi Bay Clinton, Başkan Barack Obama tarafından, George HW Bush’un oğlu eski Başkan George W Bush ile 7.0 büyüklüğündeki deprem mağdurları için büyük çaplı bir fon yaratma çabasıyla üzerinde çalışıldı.
ABC televizyonunda çıkan Clinton, “İlk Başkan Bush’a benzer bir şey yapacağımızı ve tsunami sonrasında yapmamızı bekliyorum, amacımız mümkün olduğunca çok para kazandırmak ve mümkün olan en yapıcı kanallara koymak” dedi. Kendisi ve Bush “herkesin bu konuyla ilgilenmesini istiyor” dedi.
NBC televizyonunda Bay Clinton, kurtarıcıların “insanları hayatta olan molozdan çekip çıkarmayacaklarını” öne sürerek dört ya da beş gün süreyle önemli olduğunu söyledi.Bu işlem tamamlandıktan sonra yiyecek, su ve tıbbı taşımak zorundayız İçeri giriyor. ”
Clinton, depremden önce Haiti’nin bir ekonomik plan hazırlamak ve modernize etmek için çalıştığını ve kriz sonrasında işlerin tekrar yoluna girebileceğini söyledi.
Eski cumhurbaşkanı, “Düşük bir tabandan başladığı için, herkesin düşündüğünden daha hızlı oldukları yerleri yeniden inşa edebiliriz” dedi. “Sadece 50 yıl geriye döndükleri konusunda hemfikir değilim.”
Clinton, “Çalışmaya geri dönersek sorun olmayacağız,” dedi. “Ama öncelikle felaket zamanından geçmek zorundayız, çünkü yeterli yiyecek, su malzemeleri ve barınak yok … … önümüzdeki iki hafta içinde bizi alalım … sanırım ne kadar şaşkına çevireceksin Yapabileceğimiz çok iyi, ama şu an ne kadar kötü olduğunu en aza indirmek istemiyorum, bunu ilk önce halledeceğiz. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.