Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Boru işçileri 24 saat grev planlıyor

  • Listed: 10 Ekim 2017 20:35

Description

Jubilee hattında Alstom tarafından istihdam edilen Demiryolu Denizyolu ve Taşımacılık sendikası üyeleri, önümüzdeki Çarşamba günü saat 7.29’dan itibaren ve her pazar akşamı 31 Ocak’tan sonraki bildirime kadar çıkacak.
Sendika binlerce kiloya kadar çıktığını iddia ettiği bir ödeme boşluğu üzerinde müteahhitlerle anlaşmazlık içinde olduğunu söyledi.
RMT genel sekreteri Bob Crow şunları söyledi: “Stratford Market depo filosu personelinin kardeşleri ile aynı ücretleri Underground’da elde etmesini sağlayan bir anlaşmaya varmak için uzun süren görüşmelere rağmen Alstom önümüzdeki ayakkabılarını çıkardı ve bize seçenek bırakmadı. çıkmaza girmek için kararlı bir önlem almak.
“Üyelerimizin bu bariz haksızlık üzerindeki öfkesi, bir grev için grev eylemi ve eylemi için% 100 oyla yansıtılıyor.
“Umarız yönetim şu an Stratford filo bakımı personelini fakir ilişkiler olarak değerlendirmeye devam edemeyeceklerini ve masaya dönerek adil bir anlaşma yapacaklarını bildiklerini ümit ederiz.”
Transport for London sözcüsü şunları söyledi: “Bu, Tüp Hatları, müteahhitleri ve RMT için bir konudur ve Londra’lılara herhangi bir aksamadan bu konuyu çabucak çözmeye çağırıyoruz.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.