Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Boru işçilerinin grev oy kullanması

  • Listed: 8 Ekim 2017 00:20

Description

Demiryolu Denizcilik ve Ulaştırma Birliği, LU’nun 800 işi baltalamak için planlarını geri çekmesinin ardından oy pusulasında ilerleme kaydedildiğini söyledi.
Yetkililer, Boru üzerindeki boşlukların doldurulmadığını ve personel sıkıntısı nedeniyle sorunlara neden olduğunu iddia etti.
İşten çıkarmalarda Network Rail ile bir dizi görevde bulunan sendika, LU’ya geçtiğimiz Perşembe günü iş kaybı planlarını geri çekmesi için 5:00 son başvuru tarihi sundu ve bugün bir “seçenek yok” dedi ancak eylem pusulasıyla basmak için baskı yapmaya başladı.
RMT genel sekreteri Bob Crow, “Transport for London tarafından planlanan kesintilerin Metro istasyonlarını bir hırsız cennetine dönüştüreceği konusunda önceden uyarıldık ve şimdi şirketin süreci hızlandırdığına ve halihazırda yaptıklarına dair somut kanıtlara sahibiz istasyonlarını herhangi bir istişare olmadan istifsiz, isteyen veya yalnızca bir personel üyesi bırakarak.
“Bu görevin skandal bir şekilde ihmal edilmesidir ve TfL ve (Londra Belediye Başkanı) Boris Johnson’un kamu güvenliği konusundaki şaşkınlıklarından dolayı ellerinde bir trajedi yaşamak şu an meselesidir.
“Belediye Başkanı seçimlerine başlanıncaya kadar bilet büroları ve Tüp personelleri konusunda halka güvence verdi ve Londra Metrosunu eşiğine getirmesi ona bağlı.”
RMT ayrıca, üyelerinin, TfL ile bakım devi Tüp Hatları arasındaki finansman sırasındaki “teminatlı hasar” olarak “mahsup” konusu ile karşı karşıya kaldıklarından şikayet etti.
“RMT, başkanı, Belediye Başkanı, ulaştırma yetkilileri ve Tüp Hatları boru personel seviyelerini tehlikeli derecede düşük seviyelere çekerken, başından beri boşuna oturmayacağımızı açıkça belirtti. LU ve Tube Lines’a bunlardan geri çekilmek için bir fırsat verdik. kesiliyor ancak oy kullanmaya, oy kullanmaya karar vermeden oy pusulalarını düzenlemeye karar verdik. ”
Yaklaşık 10.000 Tüp işçisi, önümüzdeki haftalarda, 6 Mayıs’ta beklenen genel seçimin hızlanmasını sağlayabilecek greve gitmeme konusunda oy kullanacak.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.