Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Bowyer, Çekiçlere iniyor

  • Listed: 11 Ekim 2017 21:50

Description

İlk kredi büyüsünden sonra yaz aylarında Upton Park’tan kalıcı olarak geçiş yapan Bowyer, konuyu kampanyanın altıncı hedefiyle çözdü.
City, dördüncü kez başarılı bir lig kazanmayı kaydetti ve Steve Bruce döneminden bu yana beş yıl boyunca en iyi uçuş performansına eşit kaldı.
Roger Johnson Sebastian Larsson’ın neredeyse boşandığı köşe vuruşunda ev sahibi takımı öne geçmek için neredeyse öne geçti ve ilk bakışta yaptığı falsin, Robert Green’den mükemmel bir kurtarış yaptı.
Yarım saat işareti sonrasında West Ham daha oyuna girdi ve Alessandro Diamanti iki kere yakınlaştı, önce ilk önce sondaj örgüsünde sondaj çalışması yaptı ve ardından geniş çaplı bir çaba harcamaya başladı.
52 dakika sonra Bowyer, kilit problemini kırdı. Cameron Jerome ve Christian Benitez topu Bowyer’e geçmeden önce birleştirdiler ve 10 yard uzaklıktaki Green’i kovdular.
Birmingham, Benitez’in Jerome’u kutunun içine bırakmasıyla tekrar kapanmaya başladı ve yükselen vuruşu Green tarafından bir kenara bırakıldı.
West Ham’in yerini alan Kieron Dyer, sol kanattan içeri girip son vuruştaki vuruşunu gören neredeyse tezgahta bir an önce etkili oldu.
Mark Noble, Bowyer’in arkasında bir tokmak istedi ve 79 dakika sonra Benitez’i getirince sarı bir saniye yakaladı.
Hart, Scott Parker tarafından açıkça bırakıldıktan sonra Guillermo Franco’yu yalanladı ve diğer taraftan Jerome kendisini Green ile birebir buldu ancak geniş bir atış yaptı.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.