Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Britanya GP yeni anlaşma ile kurtuldu

  • Listed: 11 Ekim 2017 15:45

Description

Haber, Pazartesi günü Silverstone Circuits Limited tarafından önümüzdeki 17 yıl boyunca çalışacak sözleşme ile doğrulandı.
F1 takvimindeki en eski yarışın, Motor Sporları tarihindeki yerini korurken, Silverstone, Donington Park’ın yükümlülüklerini yerine getirmekte başarısız olmasının ardından ihlale girmeyi başarabiliyor.
Silverstone genel müdürü Richard Phillips şöyle dedi: “Beş yıllık fırsatlar hep yaşadık ve yeniden yapılandırmamız için gerekli olan yatırımları hiç elde edemedik.
“Fakat 17 yıl bize yatırım yapma ve ilerleme imkanı veriyor.
“İngiltere Grand Prix’sinin Formula 1 için önemli bir köşe taşı olduğuna inanırdık, ancak Bernie ile birlikte olduğumuzdan asla emin değilsiniz.
“Günün sonunda, yine de, bir İngiliz Grand Prix’sine sahip olmanız gerekiyor.
“Artık oraya gitmek ve bu yıl yaptığımız üç gün içinde 230.000 kişi orada olduğumuzda benzer sayıda numara yapmak için birçok bilet satmamız gerekiyor ve etkinliği teşvik etmeliyiz.”
Phillips, anlaşmayı devrenin sahipleri olan İngiliz Yarış Sürücüleri Kulübü ve Ecclestone arasındaki “zamanımızda barış” olarak nitelendirdi.
Phillips, “Formula 1 Yönetimi ile olan ilişki gelişiyor” dedi. “Şu anda onunla iyi bir çalışma ilişkisi var ve herhangi bir sorunumuz yok”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.