Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Büyükbabalar için 2.2 milyon £ hakaret … Ed Balls’ın çocuk bakımı ipuçları

  • Listed: 10 Ekim 2017 20:00

Description

Vergi mükellefi tarafından finanse edilen BeGrand.net, bir bezin değiştirilmesi, ağlayan bir bebeğin durdurulması ve gençlerin yeşilliklerinde yemeleri önerilir.
Bir yazı büyükannelere ve büyükbabalara torunlarının kaç yaşında evde kaldıklarından önce olabileceğini bildirirken, bir başkası iyi bir çocuk bakımı sağlayıcısında aranacakları listeler.
Büyükbaba için uygun bir unvan seçmek için tavsiyeler de verildi – ailelere “hepsini tatmin edecek bazı isimler üzerinde anlaşmaya” başlanması.
“Etnik kökleriniz varsa, eski anavatanda kullandıkları terimleri denemek, yani Babushka (Rusça) veya Abuela (İspanyol) onlara sesli olarak bakmak eğlenceli olabilir” diye devam ediyor.
Ayrıca, büyük bir çocuğun sağlıklı bir şekilde yemesi için kaşlarını artıran bazı tavsiyede site, “Dedesi,” Brokoli sizi karşı cinsten karşı konulmaz kılıyor “sözleriyle uzaklaşıyor.

    TaxPayers İttifakı CEO’su Matthew Elliott şunları söyledi: “Büyükanne ve büyükbaba rolünü çocukları göz önüne almanız önemlidir, ancak bu web sitesi bu konuyu saçmalıklara çevirdi.
“İlk etapta bir büyükbaba olmak için, tanım gereği en az bir çocuğu başarıyla yetiştirdiniz, bu tavsiyenin çok fazlası aşırı derecede patronizing.”
Ulusal Emeklilik Sözleşmesi genel sekreteri Dot Gibson şunları söyledi: “Dedesi çocuklarla nasıl etkileşim kuracağını bilmesine gerek yok – saygın olmaya ihtiyaç duyuyorlar. Bu onlara sıcak sözler sunmamakla birlikte, evlerini sıcak tutmalarını sağlayan iyi bir devlet aylığı anlamına geliyor “dedi.
Web sitesi, Bay Balls’un büyükanne ve babalar için daha büyük yasal haklar sözü verdiğinden dün başlatıldı – bir dizi önerinin bakan tarafından aileyle paylaşılması.

    Ancak İngiltere, neden sağlık ziyaretçileri için ağlamaya başladığını açıklamak için canlı televizyonda meydan okuduğu gün kötü bir başlangıç ​​yapmıştı.
GMTV sunucusu olan Kate Garraway, iki yaşındaki bir anneydi: “Prematüre bir bebeği doğuran bir arkadaşım ev ziyaretinde bulunmadı. Nedenini anlayamıyor, sadece sağlık ziyaretçileri sıkıntısı yaşıyor. “Bay Balls, izleyicilere sayıları arttırmak için zaten bir planın mevcut olduğunu ve” gelecekte çok daha fazla sağlık ziyaretçisi istiyorum “diye güvence verdi.
Bay Balls, milyonlarca büyükbabanın oynadığı “çok değerli rolü” vurguladı ancak aileler bozulduğunda torunlarla bağlantı kurmanın zor olduğunu sık sık dile getirdi.

    Hükümet planları uyarınca, artık torunlarla irtibata başvurmadan önce mahkemelerden izin almaları gerekmeyecek.
Çocuk, Okul ve Aileler Departmanı sözcüsü şöyle dedi: “BeGrand.net 450.000 dedeye ulaşacak ve bu para için iyi bir değer.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.