Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

‘Caddeleri temizlemek için daha fazla eksilerini gönder’

  • Listed: 10 Ekim 2017 03:45

Description

Saldırı, İskoç Hükümeti rekor düzeyde üçüncü en soğuk kışla mücadele konusunda hazırlıksız olduğu için eleştirildi. İskoç Hükümeti suçluların bir ordusu zaten harekete geçirildiğini iddia etmesine rağmen, topluluk hizmet siparişlerine hizmet eden 2500 kişiden 165’inin sadece kaldırımlardan buz ve kar temizlemesine yardım ediyor.
Birinci Bakanımız Alex Salmond, Bay MacAskill’in karların temizlenmesi için suçluların nasıl çalıştığını göstermek için Fife’daki bir planı ziyaret ettiği için, 20 toplum hizmetiyle ilgili suçlulardan sadece birinin karıştığını itiraf etti.
İskoç lider lider Annabel Goldie şunları söyledi: “İlk Başbakanın kendisinin toplum hizmeti için 2500 kişinin mevcut olduğunu itiraf etmesi nedeniyle, kar temizleme işinde bulunanlar, yüzde 6,6’lık bir orantıyı temsil ediyor.
“Topluluğumuza suçlu kişilere bir kürek verin ve sokaklarımızın ve kaldırımların güvenli hale getirilmesine devam etmelerine izin verin.”

    Salmond, MSP’lere 60, North Lanarkshire’da kar yağıyor, 30 Aberdeen, 15 doğu Renfrewshire’da, 60’ı Noel’den önce Glasgow’daki yoksul bölgelerde çalışıyordu. Bazılarının Lochaber, Fife ile temas kurduğunu ve Lothian ve Borders’ın bu hafta sonu beş “mangala” sahip olacağını söyledi.
Birinci Bakan’ın bir sözcüsü daha sonra Hükümetin “buz ordu” nu abartmakla yakalandıklarını reddetti ve: “Yuvarlanan bir durum ve daha fazla meclis aynı şeyi yapıyor” dedi.
Kum stokları azalmaya devam ederken, kar altında bulunan konseylere haftasonuna kadar kumun deniz yoluyla gelmesi için ellerinde tutulmaları gerektiği söylendi.

    İskoçya, Leith, Rosyth, Dundee ve Aberdeen’e tuz ve grit getiren ulaştırma gemilerinin yaşam çizgisine tamamen güveniyor.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.