Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Celtic’in Landry N’Guemo, Rangers’ın galibiyet serisi için umutsuz

  • Listed: 11 Ekim 2017 16:30

Description

Celtic orta saha oyuncusu, Paul Le Guen tarafından Kamerun’u Afrika Uluslar Kupası’nda temsil etmesi için seçilmiş.
Fakat, “Ayaklanmayan Lions” gazetesi Le Guen, Ocak turnuvasında FIFA kurallarını uygularsa, Landry N’Guemo, Parkhead’deki Rangers ile 3 Ocak’taki karşılaşmayı kaçırabilirdi.
Le Guen sert top oynayabilir ve orta saha oyuncusu ekibinin açılış fikstüründen 14 gün önce bir eğitim kampında ülkesine girmesini talep edebilir.
Ancak N’Guemo – tam zamanlı bir Kelt teması kazanma mücadelesi ve önümüzdeki yaz yapılacak Dünya Kupası Finalleri’nde yer almak – uzlaşmaya varılmasını umut ediyor.

    Hoops’un Aberdeen’den 3-0 galibiyetle SPL’nin üstünde kalmasına yardım ettikten sonra, N’Guemo şunları söyledi: “Old Firm oyunundan ve elverişliliğinden bahsetmedik.
“Bu oyunda oynamak istiyorum – bu sezonun ana maçlarından biridir – ve bunu kazanmak için Celtic’e yardımcı olabilsem ve daha sonra ülkemle birlikte gidersem harika olur.
“Ancak uluslararası oyun kararı benim için değil – bu Paul Le Guen ve Tony Mowbray’ın tartışması için bir şey.
“Koç beni Afrika Uluslar Kupası için seçerse, o zaman gideceğim. Bu, ülkemin onurunu savunmak için bir fırsattır ve bu durumda Kamerun’u temsil etmem benim için bir onurdur. ”

    Mowbray Le Guen’in ona bir iyilik yapmasıyla bunu yapabilirdi. Scott Brown atılırken, N’Guemo ve Marc Crosas’ın ortaklığı tarafı için hayati önem taşıyor.
Bazen ikilinin gol kralı olabilir, ancak Cumartesi günü Atlantik’in akıl alacağı oyun tek taraflı karşılaşmada Aberdeen için çok fazlaydı.
N’Guemo’nun Hoops için iyi oynaması için iki nedeni var – sadece Fransız tarafı Nancy’den gelen Parkhead kulübüne kredi veriyor ve kalıcı bir anlaşma imzalamak istiyor.
Celtic, nakitlerini 30 Nisan’a kadar öksürdüğünde N’Guemo’ya 1.5 milyon avroluk bir anlaşma yapmayı reddetti.

    Ve sonra dünya kupası yaklaşıyor – herhangi bir oyuncunun kariyerinin zirvesi.
N’Guemo ekledi: “Sözleşmem ve Dünya Kupası Finalleri ile ilgili olarak altı ay önemli bir ay olacak. Her zamanki gibi çalışmaya devam edeceğim ve umarım burada bana bir sözleşme yapmak için yeterli olur.
“Kamerun, Hollanda, Japonya ve Danimarka’yı E Grubu’nda çizdi.
“Bu kolay değil, ama diğer gruplardan bazılarına baktığımızda daha da kötüleşti.
“Devam etmek için hala iyi bir iş çıkarmalıyız.

    “Tabii ki beni zorlayacak. Kamerun’dan Paul Le Guen’in seçeceği iyi oyuncular var ve nihai tercih onunla birlikte.
“Benim görevim Celtic için iyi oynamak ve Afrika Uluslar Kupası ve Dünya Kupası’na katılma şansın.
“Koçun İskoçya’daki durumu bildiğinin benim için bir avantaj olduğunu düşünüyorum. Burada iyi olup olmadığımın baskılı bir ortamda büyük bir kulüp için olduğunu biliyor “dedi.
N’Guemo, Cumartesi günü Parkhead’de Celtic’in evine, Dons savunmasının kalbinde güçlü bir atışla biten ustalıkla koşuşturmaya yaklaştı.

    Ancak atış sonrası görevden atıldı ve N’Guemo etkileyici bir takımın galibiyetinde rol oynamak zorunda kaldı. O ekledi: “Yakındım, fakat yeterince yakın değildim.
“Kendimi bu kadar alan içinde buldum şaşırmadım.
“Sanırım oda yaratmayı çok iyi biliyorum, ama atış devam ederse daha iyi olurdu. Amacım Aberdeen’e karşı kazanmaktı ve sanırım 3-0 iyi bir skordu ve aynı zamanda adil bir oyuncuydı. takım çalışıyor.
“Bence her zaman bu güvenceler oldu, ancak çok fazla oyun kazanmaya başlamalıydık ve geçen hafta üçü de kazanmayı başardık.

    “Belki daha agresif davrandımmış gibi görünüyordu, ancak oyunun akışını her zaman kendiniz yargılamakta ve bir maçtaki durumlara dayalı kararlar alıyorsunuz.
“Planı Marc Crosas’la çalıştım, saldırmayı başarabildiysem bunu yapardım ve geri kalacak ve onun için aynı şeyi yaptım” dedi. Bence iyi iş çıkardı. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.