Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Coyle, Bolton’a taşınmayı savunuyor

  • Listed: 10 Ekim 2017 08:05

Description

Bolton’un yeni patronu Coyle, birçok kişinin yanlamasına bir hareket yapması kararını takiben Clarets taraftarları tarafından yuvarlak bir şekilde saldırıya uğradı – Reebok’taki aynı savaşta hayatta kalabilmek için kendi mücadelelerini bıraktı.
Kendi radyolarını yerel radyo telefonlarında yayınlarlar – İnternet forumları ve özellikle de hoşnutsuz bir destekçisi durumunda “Judas” ı ve daha da kötüsü – Çimin hemen dışında duran büyük Coyle reklam panosu görüntüsünü göstererek dallarında havalandılar. Moor.
Pazar günkü Arsenal aleyhinde ateş ettiği vaftizin ardından Coyle için ilk ligin maçını yaptığı futbol fikstür bilgisayarının doğası, iki buçuk yıl boyunca yönetici olarak görev yaptığı hayranlara ev sahipliği yapıyor. tarihlerinde ilk kez Premier Lig’e götürdü.

    “Sonuçta, elbette insanların incindiklerini ve hayal kırıklığına uğradıklarını anlayabiliyorum” dedi. “Bu duygusal bir oyundu ve futbol kulübünü terk etme konusunda benden daha fazla duygusal bir kimse yoktu.
“Gittiğim gibi ağlıyordum, umrumda değil. Başkan başkantı. Gerçekten de kalp atışlarınızı çekti. Futbol kulübündeki herkes aklımı biliyor – sadece oynayabildiğim kadarıyla olabildiğim en iyi takım olmak istiyor. İnsanlar belirli kelimeleri kullandı ve bu kötü bir tat değildi. Ama ben yeterince büyük ve buna karşı koyacak kadar kalın deriyim.
“Yerel gazetede” İhanete Alındı ​​”yazan bir başlıkta bir ön sayfa vardı. İnsanlar bunu tasvir etmek istiyorlarsa, onlara göre.

    “Ama aynaya bakabilir ve her konuda yalan söylemediğimi biliyorum. Hayranlar kararsızdır, ancak beni tanıyan insanlar futbol kulübüne ne girdiğimi ve kulübü almak için ne kadar çalıştığımın farkındayım “dedi. Coyle’un başlıca kaygısı, insanların kulüpten ayrılma yönündeki ana motivasyonunun kişisel açgözlülük olduğunu önermiş olmasıdır.
Burnley’de yaz aylarında Celtic’in kuruma başladığı yılda £ 1 milyonluk bir sözleşme teklif edildi ancak Bolton’un öncülü olan Gary Megson’un sadece yıllık 700.000 £ ‘lık bir artışla kişisel refah artışının önümüzdeki yıllarda gerçekleşeceği öngörülüyor en fazla marjinal ol
“Çalmayı sürdürmek için dört ya da beş kez bir oyuncu olarak maaş düştüm” dedi Coyle. “Parayla motive olan biri mi? İnsanlar bunun parayla alakalı olduğunu söylüyor ancak parayla kişisel bir şey yapmıyor, kişisel parayla değil.

    “Şampiyona’da bu kulübe geldim, muhtemelen maaş açısından en altta olmasa da alt üç olurdum. Para ile ilgili olsaydı yaz aylarında maaşımı üç kat arttıracak Celtic’e giderdim ya da herneyse.
“Fakat ben taraftarları suçlayamam. Hepimiz futbolu seviyoruz – bu çok tutkulu bir oyundur. Dolayısıyla fanlardan kulüpte oynamaya ve partide rol oynamalarına yardım edip onlara “Ah, gitmiş ve bizi terk etmiş” diyerek şaşkınlık izlemelerini isteyemem.
Coyle, yandaşlarının zihninin çerçevesi hakkında gereğinden fazla endişelenmeden plakasında yeterince şey olduğunu söyledi. Burnley’de şöhretini geliştirdiği futbol oynamaya çalışırken, en azından moda olmayan, uzun top Boltonu alttaki üçten kazma.

    “Bence kulüpde iyi oyuncular var” dedi. “Bir kulübün yanına gelip parmaklarınızı tıklayamazsınız ve her şeyin yerine oturmasına izin veremezsiniz.
“Bu Pazar’da inanılmaz bir farklılık göreceğini söyleyemem, ancak sanırım zamanla her şey değişecek. Kesinlikle takımlarımın yaptığı şekilde oynayacağız “dedi.
Ve futbol oynayan şakacı tefsirler, bunu biliyorsun ki, sezon sonuna gelindiğinde, Burnley Bolton’a karşı yalnızca bir kurtulan olabilir bilerek karşı karşıya kalacak.
Coyle biraz suçlu hissedecek mi?
“Suçluluk konusunda bilmiyorum, belki de sadece pişmanım” dedi. “Sanırım futbol kulübünün dünyası ve ben hep yapacağım. Burnley aşağıya düşüyorsa, yine benimle başımın altında olabilirdi. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.