Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Cresswell, Blades tekrar oynuyor

  • Listed: 9 Ekim 2017 21:15

Description

Ev sahibi takım erken sedye hakimiyeti yaşadı ancak QPR maça geri döndü. Jay Simpson sonunda Wayne Routledge’in sağ kanat kesişmesini yarıda kesmeden önce 7 dakika öne geçti.
Ancak Bıçaklar, Richard Cresswell’in loop başlığını sol üst köşeye göndermek için işaretleyicisine adım attığında, ilk yarıdaki duruş zamanında akıllıca tepki verdi ve eşitledi.
Sonuca kadar tamamlanacak olan ikinci yarıda, United Ched Evans’ın inanılmaz 35 yardlık bir serbest vuruşla barın altından attığı en iyi şans, tam dakikadan 10 dakika geldi ancak taraflar galibiyeti alamadı.
Ev sahibi taraf erken galibiyet aldı ve çatışmayı kırmak için iki kere daha yaklaştı. Jamie Ward mükemmel sağ kanattan serbest vuruş yaparak Chris Morgan’ın başına geçti, ancak Blades skoru altıncı dakikada altı metre uzağa gitti.
Üç dakika sonra Henri Camara, attığı topun atışını kolaylaştıran Stephen Quinn adlı oyuncuyu gösterdi ve skoru daha da kolaydı.
Ancak QPR geri döndü ve Routledge’nin sağ kanat çapraz altı yarda hat boyunca Simpson’a kaydı ve kaleci Mark Bunn karşısında topu sağ taraftaki köşeye doğru itti ve kilit serbest kaldı.
United hemen eşitlemeye çalıştı ve arzuladığı yanıtı yarı zamanlı inme konusunda aldı. Cresswell, kaleci Radek Cerny’nin uzatılmış kollarının üzerine kafa vuruşunda onun işaretcisini salladı ve mola alanına kravat seviyesini ayarladı.
Damion Stewart kısa süre sonra Camara, diğer ucunda yakın mesafeden kaydetmek için forma zorluyor tarafından Rangers, sadece geniş için başını kutuya yol buldoze QPR için yaklaştı geldi.
Evans’ın 80. dakikadaki serbest vuruş hareketi dışında, Loftus Yolu’nda bir tekrarla sonuçlanan oyun durdu.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.