Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Dave Whelan başka bir Bruce salvo fırlattı

  • Listed: 10 Ekim 2017 15:45

Description

Dave Whelan ve Steve Bruce, Wigan’daki “çok tehlikeli imza” suçlamalarıyla ilgili bazı tartışmalara katıldı ve açık sözlü sahibi Whelan, tartışmayı daha ağır eleştirilerle yeniden açtı.
Eski patron Bruce, Wigan’ın Spurs’taki 9-1’lik reddini takiben, Whelan’ın Barbados’ta tatilden bir ya da iki bardak şarap verdiklerini iddia ederek White Hart Lane’deki felaketin ardından Roberto Martinez’i savunmadan önce ilk saldırıyı devirdi.
Ancak, Kurtlar’ın patronu Mick McCarthy’yi utandıran kapsamlı bir galibiyetin yansımış zaferinin keyfini çıkaran Whelan, kurtarma görebiliyor ancak Bruce’u, özellikle de Marlon King, çeşitli imzalamalar üzerinde kanca yapmayı reddetti.
Kral hapishanede 18 ay hizmet veriyor ve Ekim ayında cinsel saldırı ve saldırı nedeniyle hüküm giyildikten sonra Whelan tarafından görevden alındı. “Roberto çok, çok ‘iffy’ bir kadroya sahipti. En kötüsü Marlon King “dedi Whelan. “Onun için 3 milyon pound ödedik. Satın almayı sevmedim. Şimdi takımın oynamasını seyretmekten mutluluk duyuyorum. ”

    Martinez’in yeniden inşa planının bir parçası James McCarthy’yi Wolves’dan önce Hamilton’dan yaz aylarında kazanmaktı ve ilk Premier League hedefi – onun en iyi ilk başlangıcında – önce Richard Stearman’ın gülünç biçimde gönderilmesini takiben Kurtlar’ın yaralanmasına yönelik hakaret ekledi yarım saati.
Stearman, topu oyundan atarken McCarthy’yi çekmesi nedeniyle ayrılmıştı. Marcus Hahnemann Hugo Rodallega’nın cezasını kurtarmasına rağmen sayısal dezavantaj önemli bir dönüm noktası oldu. Charles N’Zogbia, Hendry Thomas’a Stephen Ward’a ikinci bir saldırı talimatı verildikten hemen sonra zafer katmak için harika bir çaba harcadı.
WOLVES (4-4-2): Hahnemann 9; Stearman 3, Craddock 6, Mancienne 4, Ward 7; Foley 6, Henry 5, Milijas 7 (Surman 82, 4), Jarvis 5 (Jones 46, 6); Doyle 7, Ebanks-Blake 4 (Iwelumo 68). Rezervasyon yaptırıldı: Stearman, Henry, Ward, Doyle. Çıkış: Stearman 45.

    WIGAN (4-5-1): Kirkland 6; Melchiot 6, Bramble 7, Caldwell 7, Figür 6; N’Zogbia 8, Diame 7, Scharner 6 (Gomez 48, 6), Thomas 6, McCarthy 7 (Sinclair 90, 2); Rodallega 8. Rezervasyonu: Thomas, N’Zogbia, Gomez Çıkış noktası: Thomas 67. Hedefler: McCarthy 60, N’Zogbia 73.
Hakem: H Webb (Sth Yorks).

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.