Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Duman giderildiğinde Carlos kovuldu

  • Listed: 10 Ekim 2017 18:15

Description

Işıklar önceden indiler ve ana standda dev bir Kent Blue Moon öngörülüyordu.
Misilleme olarak, United’ın taraftarları kırmızı alevler yaktı ve yanıcı aroma ve duman donan havayı doldurdu.
Her şey bittikten sonra, Carlos Tevez kendine ait iki havai fişeği bu yeni ilâve edilen derbi kabile derisine fırlatmıştı.
Bu arada Sir Alex Ferguson inancını verdiği forvetleri seyretmişti – Wayne Rooney, Michael Owen ve en önemlisi Antonio Valencia bir dizi çılgın geç fırsattan mahrum kaldı.
Formun yargılama kadar işi böyle yapar.
Tevez şu anda gol atmayı bırakamıyor, ancak sezonun başında mücadele etti.
Rooney ve Owen, umutsuz bloklarla engellendi, çünkü United geç galeri için harika geçti. Bu, Fergie’yi görünüşte talep ettiği büyük maaşları ödemede ve Owen için özgürce yerine koymaktan vazgeçmek yanlış yapıyor mu?

    Hayır, öyle değil. Sadece en grafik anlamıyla bu bölümlerin etrafındaki tüm yeni mali gerçekleri ortaya koyuyor.
City şimdi borçlanıyor, Ferguson bir zamanlar daha fazla spekülasyon yapıyor. Oldukça anlaşılır bir şekilde, bu sabit-kazanılmış ve ruhlu zafer üzerinde Doğu ordularının zevkini bir parça azaltmayacak olmasına rağmen, bu sadece dünyanın yolu.
Onların, Tevez’in iki golünün bu muhteşem futbol kalesinde gerçek değişimin başlangıcını işaret ettiğini iddia etmeleri de engellenmemelidir.
Neden bu kadar çaresizce savaşıldı? Çünkü United, planlarını doğru yaptı ve bu gece çoğu için en iyi takım oldu.

    Ayrıca Roberto Mancini’nin savunmasını bir son çekiçle yumrukladılar ve önümüzdeki hafta da Old Trafford’un karşılığında tekrar söz verdiler.
Ve yine de Tevez, isteksiz kuvvetle durdurulamayan penaltı ekolayzırının dönüştürülmesinde, iradenin gücü ile Şehri çekti.
Alevler yanıp tutuştuğunda Mancini, San Siro’ya geri döndüğünü düşünmüş olabilirdi – sadece bu rakip devlerin Inter ve AC Milan’ın mücadelesinden ziyade, genç beyinlerin açık mavi ve eski muhafızların kırmızı renkte çarpışmasıydı.

    
Ve İtalya’da kupa kravatının bu kadar şiddetle itirazda bulunduğunu hiç düşünemezdiniz.
Buradaki atmosferin, yeterince gürültülü olsalar bile, bu derbilerin alışılmadık öğleden sonraki öğleden sonraki başlangıçlarından başlama saatinin basit bir şekilde değiştirilmesiyle ne kadar yükseldiği dikkat çekicidir.

    Yıllarca devam eden düşüşten sonra aniden bu rekabet patladı. Dumanın temizlendikten sonra, Ferguson’un yeni ish, en çok tercih edilen kadrosunu Rooney ile yalnız bir forvet olarak gönderdiği ortaya çıktı.
Bu, orta sahada beş yaşında, City’in derin yalan çiftlerinden Nigel De Jong ve Gareth Barry ile karşı karşıya kaldığı anlamına geliyordu.
Fergie’ye taktik işaretler verin, çünkü bu United’ın elinde çok daha fazla var.

    Karşılaşma, Rooney’nin Valencia’nın haçına dokunmasının ardından, Ryan Giggs’in yakın mesafedeki açılış hedefine soktuğu zaman geldi.
Böyle bir ortamda, plan her zaman test edilecekti.
Tabii ki, Tevez’in hedefler karşısındaki çılgınlığı, City’in ikinci golüne atılmak için doğru yerde olduğu anlamına geliyordu.

    Carling Kupası, büyük, eski futbol başkanlarının tutkularını son yıllarda pek karıştırmadı. Ancak dün gece daha yoğun bir saha vardı.
Hatta United’ın takım seçimi, City’in yeni statüsünün Ferguson’un zihnine ne kadar girdiğini anlatan bir bildiri olarak okundu.
İlk güzergahta Van der Sar, Evra, Fletcher, Rooney ve Giggs’i seçtiğinde ev yandaşları Fergie’nin burada çim bayrakları gerektiğini fark ettikleri tatmin edici bir işaret olarak alındı. Bu oyuncuların hiçbiri daha önce yarışmaya katılmamıştı. Ve Valencia bir kereliğine Birleşik Kırmızı yerine geçti.
Mancini’ye olan güven, yüksek zemin eski kurulu kiracıları ve yükselen mobil yeni gelenler arasındaki rekabetin bu sabun operasında rol oynamaktan cazip görünüyor.
Olağanüstü gece Carlos Tevez de öyle yaptı. Sadece bir devrimi başlatabilirdi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.