Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Edge Of Darkness incelemesi ve perde arkası römork

  • Listed: 11 Ekim 2017 05:45

Description

Aslında, Mel Gibson’ın acı çekmesi ve intikamı arayan Boston polisi, 1985 BBC tiyatrosunun gereksiz yere yeniden düzenlenmesiyle ilgili en iyi şey.
Rol ona rahat eski bir takım elbise gibi geliyor ve film bile Lethal Weapon serisinin Seksenlerin son günlerinde yapılmış gibi hissediyor.
Gibson, Forties’in özel gözüyle konuşan, kıdemli bir polis olan Thomas Craven’ı canlandırıyor. Sevgili kızı Emma (Bojana Novakovic) ön sundurmada vurularak vurulduğunda, onun amaçlanan hedef olduğu konusunda makul bir varsayım var.
Daha sonra Emma’nın eşyalarında bir silah keşfediyor ve etrafındaki bazı insanlar kendi yapımcısı ile de görüşmeye başlamıştı.
Yakında, nükleer enerji endüstrisinde karanlık bir komploya, Danny Huston’u içeren, sinsice kurumsal güler yüzlü çalışanlar Jack Bennett’i ve Ray Winstone’ı gizemli güvenlik danışmanı Jedburgh olarak nitelendiren bir komploya rastladı.

    Gizemli konuşmalar, araba kovalamaları ve gizlice yapılan toplantıların karışımı, inanılırlık ve inançlarını kaybetmeye başlamadan önce ilginç bir şeydir, ancak Gibson sizi izlemeye devam edecek kadar iyi.
VERDİC 3/5
(Sertifika 15; 117 dakika)

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.