Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Efsaneler Terry’nin karışık eleştirilerini veriyor

  • Listed: 8 Ekim 2017 08:45

Description

İngiltere’nin yöneticisi Fabio Capello’nun John Terry kaptanı üzerindeki ikilemi, Alf Ramsey’in FA’nin tartışmalı kapkaççısı Nobby Stiles’i bırakma talebini reddetmesinden beri en hassas ve karmaşık. Ve Peters, “Bir İngiliz kaptanı tüm kadroya saygı göstermek zorundadır. Değilse, sorumluluk ona değmez – onun için çalışmazlar, onun için koşmazlar.
“Ekibin dışında Bobby hayatını istediği şekilde yaşıyordu, ama aramızda saygı mutlaktı. Geri kalanlarımız günümüzde bir araya geldiğinde tost kalır “dedi. Capello, Terry’yi baltalamaya karar verirse ek bir sorun alternatif bir kaptan bulacaktı.
Bir başka Dünya Kupası kahramanı olan George Cohen, oyuncularının tamamı sahadan örnek bir rekora sahiptir: “Sen senden daha kutlu olamazsın. Oyuncuların çoğunluğunun Terry’yi destekleyeceğinden şüpheleniyorum. ”
İngiltere’nin eski bir kaptanı Alan Mullery, “John Terry’den önce Birleşik Krallık kaptanı yola çıktı. Kimse beyazdan daha beyaz değil.

    “Fabio Capello üzülecektir. O, ‘John seni daha kaptanı yapacak değilim’ demiş olsaydı, o zaman geri kalanını dolaştırdım.
“Yan tarafda altı ya da yedi kişinin arasından geçeceksiniz, hepsinin beyazdan daha beyaz olmadığı için hepsinin altında hafif görevler var. Peki neden sadece Terry olmalı? Capello’nun Terry’den istifasını isteyeceğini sanmıyorum. Yüzbaşı olarak devam etmeli. Onun sorunları futboldan uzak.
“Tabii ki biz rol modelleriyiz – veya eski rol modelleriyiz. Ama kabahatler yaşadım.
“Tottenham kaptanı olduğumda bir fanatıkla kavga ettim, ancak orada hiç basçı olmadığı için hakkında hiçbir şey söylenmedi.

    “John Kennedy ya da Bill Clinton’a ne oldu? Beyazdan daha beyaz olmalı mıydı? Onlar değildi.
“Özür dilerim karısıdır, çünkü insanlar bu iş için onu rahatsız eden büyük sorunlarla karşı karşıyadır.
“John için üzülmüyorum. O yapmış ve onunla dolaşmak zorundadır.
“Ama John Terry’nin başka bir kadınla ilişkisi olup olmadığı konusunda endişeleriniz için ne zaman oynarsınız?”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.