Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

En iyi yaz gösteri yapmak için karıştırın ve eşleştirin

  • Listed: 10 Ekim 2017 22:10

Description

Dolayısıyla, önümüzdeki sezonlarda konteynerlerde nelerin yetişip büyümeyeceğinizi düşünüyorsanız, büyüdüğümüz tipik yaz mevsiminde her zaman en iyi oranlara sahip olan daha geleneksel türlere sadık kalmanız önerilir.
Veranda bahçe sezonunu erken-ish ile başlatmayı seven herkes için, çift bellis papatyalar, unut-me-notlar ve bahar ampulleri tencereleri gibi klasik olarak sıkı giyimli bahar yatakları ile oynamaya değer, küçük saplar daha kısa sürer hava daha kaba döndüğünde daha rüzgar geçirmez ve daha küçük çiçekler daha az hırpalandı.
Polyanth, Mart ayından itibaren oldukça iyi korunaklı bir yer için iyidir. Daha gösterişli tarla tarımı ve ekili renkli pirzola açık havada biraz kırılgan ancak ısıtılmamış bir sundurma ya da kış bahçeleri için mükemmeldir.
Yazın gelin en güvenilir sanatçılar sadık kalacaklardır: fuşya ve pelargonyumlar (her zamanki bölgeleri ve son derece verimli bloomers olan İsviçre balkon türlerini de içeren sarmaşık süslemeli sondalar). Lobelia, Busy Lizzie, bodur Fransız marigoldları veya nicotiana’nın kompakt çeşitleri (çiçekli tütün) ile karışık görüntüleri güvenle sığar. Alyssum, kompakt antirrhinums ve yıllık dianth hava oldukça hoşgörülü çok, bu yüzden çok sık kaplarında görülmeyen bir şey fantezi eğer deneyin. Onların en korunaklı yerini verdikleri takdirde, kırılgan, göz kamaştıran güzel görünümlerine rağmen, petunias “geleneksel” havalarda iyi bir performans gösterebilir.

    Ancak, kolay yaşamak hoşunuza giden hards annuals harika bir “bul”. Bunlarla, tohumları Mart veya Nisan aylarında çiçeklenmelerini istediğiniz kaplara ekleyebilirsiniz, bu nedenle herhangi bir dışkılama veya ekim yapmak yoktur. Bu şekilde büyümek için en iyilerden bazıları, sepetleri asmak için parlak olan sürekli güvenilir nasturtiumları içerir. Küvetler ve çukurluklar için cüce ayçiçekleri ya da geleneksel şahane bir yazlık bahçe etkisi yaratan gün boynu, candytuft, clarkia ve godetia’nın herhangi bir kombinasyonu için gidin.
Biraz daha çağdaş görünümlü bir şey istiyorsanız, yıllık haşhaşlardan herhangi birini deneyin: Californian, Shirley veya tarla. Çiçekler kitlesi üretecekler ve göründüklerinden çok daha kırılganlar.
Kalbiniz iyi yapmak için iyi bir yazlığa ihtiyaç duyan “daha meraklı” çiçekler üzerine kurulmuşsa küçük miktarlarda yetiştirilmesini öneririm, böylece ekranın asıl meselesi olarak onlara güvenmeyin, işler yolunda gitmemek için. dışarı. Alternatif olarak özellikle duff yazı olduğu ortaya çıkarsa kış bahçesine kaydırılabilecek konteynırlarda “adil hava çiçeği” yetiştirin. Cuphea gibi şık bir yatak takımları parlak pütürlü bitkiler olarak ikiye katlanır.

    Her ne büyümeye karar verirseniz, genel bir kural olarak, mükemmel bir konteyner ekranının sırrı daha az yapmak ama daha iyi yapmaktır. Sayımın nerede olduğuna – besleme, sulama ve ölü kafalı – ayrıntılara fazla önem vererek fark yaratabilirsiniz.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.