Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Eno: ‘Bono, İngiltere’de nefret ediyor’

  • Listed: 10 Ekim 2017 16:30

Description

İrlandalı rocker, yıllar boyunca yaptığı insani çalışmalar ve hayırsever çabalarıyla tanınıyor ve kampanyasının bir parçası olarak, eski ABD Başkanı George W. Bush’un da aralarında bulunduğu yüksek profilli dünya liderleriyle bir araya geldi.
Ancak Eno, şarkıcının dünya siyasetine girme çabaları İngiltere’de popüler değil, çünkü Brits müziğe sadık kalması gerektiğini düşünüyor.
BBC TV şov Arena’sına “Bono, istasyonunuzun üzerinde yükselen suç işlemiş oluyor” dedi. İngilizler için yapabileceğiniz en kötü şey bu.
“Bono, bir pop yıldızı için kaçınılmaz olarak düşünülmüş bir şey yapmaktan nefret ediyor – görünüşe göre kendisiyle hiçbir ilgisi olmayan şeylere karıştıracak, büyük bir ego var, kuşkusuz bununla ilgili büyük bir beyin var. kalp, o sadece büyük bir insan türüdür.Bazıların başa çıkması kolay değildir.
“İtalya’da bir sakıncası yok, hayatta daha büyük insanlar var gibi, dünyanın birçok yerinde onu umursamıyorlar, burada (İngiltere’de) onları yönlendirmek zorunda olduklarını düşünüyorlar.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.