Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Ferguson yeni rekor sıraya girdi

  • Listed: 9 Ekim 2017 21:55

Description

Bunun üzerine, Ferguson’un League One Leeds’e karşı sürpriz FA Kupası yenilgisine eklediği yaralanma süresi için hakem Chris Foy’a yaptığı saldırı en iğrenç suç sayılmaz. Bununla birlikte, bu sezon başında Alan Wiley’deki tiradının mirası olarak onun üzerinde asılı duran iki maçlık dokunmatik yasakla Ferguson’un görüşlerini bilmemesi önerilirdi.
“Hakem beş dakika verdi,” Ferguson şikayet etti. “Bu oyuna ve oyunculara karşı bir hakarettir.”
Birleşik performans için geçenler kadar büyük bir hakaret değil. Genç oyuncularını neye önem verdiklerini vurgulamak için hiçbir fırsatı boşa harcamamışlardı, oyunun başarısız olduğunu görmek için acı bir hayal kırıklığı yaşandı.
Geçişler düzenli olarak kayboldu, çoğunlukla herhangi bir baskı uygulayan muhallebi oyuncusu yokken, vuruş Leeds’in golünü geçtikten sonra vuruldu ve yaratıcı anlar nadirdi.
Sonuç olarak, Ferguson’un tüm Birleşik kariyerinin ilk üçüncül çıkışından ve Red Devils’in Harry Redknapp’ın Bournemouth’undan bu yana ilk kez bu ligde daha düşük lig muhalefetiyle dövüşmelerini sağlamak çok üzücü bir yoldu. 1984’te.
Ferguson, “Performansa şok oldum, çünkü oyun için hazırlık çok iyiydi” dedi. “Ancak asla gitmedik, geçmenin ve bütün performansın kalitesi kötü” dedi.
Gerçekten o kadar kötüydü ki, Jermaine Beckford’un ilk yarı çabası, Leeds’e Tottenham’a dört tur kala bir gezi yapmak için yeterliydi; Ferguson ısrarlıyken, Old Trafford kıyafetini Çarşamba günü Carling Kupası yarı final gezisinden önce yakındaki Manchester City’den önce yalamak için bıraktı. , değişiklikler olacak.
“Bu tür sonuçları hızlı bir şekilde ele geçirmek zorundasınız” dedi. “Çarşamba akşamı bir yarı final var, ancak bu oyuncuların çoğu oynuyor olmayacak.
“Bu performansı doğru ışıkta görmeniz gerekiyor.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.