Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Firma öğrenci kredileri karşısında çarptı

  • Listed: 11 Ekim 2017 17:05

Description

Profesör Deian Hopkin, SLC’nin bu yaz mevsiminde yaşadığı sorunlarla ilgili incelemesinde, “kilit alanlarda göze çarpan bir başarısızlık” yaşandığını ve öğrenciler üzerinde “çok kapsamlı bir etkisi” olduğunu söyledi.
Onbinlerce öğrenci, SLC’nin talebe ayak uydurmak için uğraştıktan sonra, bu sonbaharda hibe ve kredi ödemelerinde gecikmeler yaşadı.
SLC genel başkanı John Goodfellow, incelemeye yanıt olarak “Şirket, raporda yer alan her tavsiyeye hitap eden planları hazırlıyor ve üst düzey yönetim ekibinin güçlendirilmesi ve yeniden yapılandırılması da dahil olacak” dedi.
Prof Hopkin’in incelemesi, yeni akademik dönemin başlangıcından birkaç hafta sonra bile, bazı kredi başvurularını ve hibe ödemelerini bekleyen bazı başvuranlar olduğunu vurguluyor.
Bu yıl uygulama sistemini kullanan birçok öğrencinin “zayıf deneyimi” nedeniyle SLC’deki teknik, yönetim ve hizmet hataları konusundaki sorumluluğu ortaya koyuyor.
Bu, SLC’nin tüm sistem için sorumluluk üstlendiği ilk yıldı.
Raporda şunlar bulundu: “Programın bazı yönleri fark edilmiş ve başkaları üzerinde iyi ilerleme kaydedilmiş iken, başvuranların ve paydaşların üzerinde geniş kapsamlı etkiye sahip olan teslimatının kilit alanlarında belirgin bir başarısızlık olmuştur.”
Rapor, SLC’nin bu yıl uygulamalarda bir artış gördüğünü kabul ederken, Prof Hopkin şunları söyledi: “Teknik, yönetim ve servis arızalarının bir kombinasyonu nedeniyle, birçok başvuru sahibi ve paydaşın bu sene deneyimi zayıf oldu.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.