Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Fraizer Campbell, Sunderland’da damgasını vurdu

  • Listed: 9 Ekim 2017 22:30

Description

Barrow, Işık Stadyumu’nu hırpaladı, morarma yaptı ve biraz zor hissetti ancak Steve Bruce, Sunderland’ın sezonunu bozan yaralanma listesine eklenmemekten rahatladı.
Barrow’un katıldığı konferansın yanı sıra Sunderland’ın sekiz maçındaki ilk galibiyeti de hiç şüpheliydi.
Patron Steve Bruce’un kafasında oynayan şey, yönetici Bolton’un Cumartesi Günü Premier Ligi ziyareti öncesinde daha fazla oyuncu kaybetmesi fikriydi. Geldiği dokuz yaralanmayla kaçmanın yanı sıra, Brucie’nin 3.5 milyonluk forvette forvet Fraizer Campbell’in derhal kulüpteki damgasını vurduğu bir bonusu vardı.
Manchester United’dan yaz gelişinden bu yana sadece bir Lig Kupası hedefi olan İngiltere, Under-21’de forvet oyuncusu Campbell’in arsız cephaneliği, Steed Malbranque’ın ilk golünü 13 ayda kurdu.

    Campbell, o zamana kadar şüphe olmadan dengeli bir şekilde dengelenmiş olan bağlamını koymak için altı saniye yarıda iki golüyle kendi kısır büyülüğünü bitirdi.
Sunderland sınıfı sonunda söylediyse, Barrow hakem Neil Swarbrick’in de rol oynamış hissetti.
Bluebirds’in müşterek yönetmeni Darren Sheridan, Lorik Cana ve George McCartney’in ilk yarıyı önlemeye çalıştıkları için daha ağır cezalandırılmadığı için şanslı olduklarını savundu.
McCartney, Marc Goodfellow’da 41 dakika faul yaptı ancak Cana, kaleci Tim Deasy’ye karşı bir gol atmaktan kurtulamadı. Cana topu tekmelemek için daha sonra rezerve edildi.
Sheridan daha sonra onu reddetti, ancak Sunderland’ın fiziksel yaklaşımından etkilenmediği açıktı.

    “İlk yarıdaki zorlukların sadece birkaçı biraz pervasız oldu” dedi. “Cana kaleci üzerinde iki metrelik bir şut çekti ve hakem içeri girdiğini söyledi, ancak topu var, bu yüzden nereden geldiğini bilmiyorum.
“Genellikle iki ayaklı atlamanız sonucu biliyorsunuz, ancak inlemiyorsunuz. Kazanmayı hak ediyorlardı. ”
Bruce şunları söyledi: “En önemli şey, daha fazla yaralanma almamamız. Şu anda bizi çok kötü etkileyen hayati şey bu.
“Umarım yaralanan oyuncuların üç ya da dörtü Bolton’a döneriz. Ancak parmaklarımı geçip duruyorum. ”
Ve Campbell ekledi: “Bazen skorlamak başa çıkmak zor olabilir, ancak eğer takım kazanıyorsa ve siz yardımcı oluyorsanız ve katkıda bulunuyorsanız, bu onu çok daha kolay hale getiriyor”.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.