Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Gers olası sonuçlar üzerinde patronu serin

  • Listed: 9 Ekim 2017 21:05

Description

Kazanın, kaybediniz ya da çizerseniz, Rangers’ın yöneticisi hala oyunun oynanacağı bir sürü var olduğunu biliyor ve daha önce başlığı belirlenmiş.
Ve Glasgow’un doğu ucunda ne olursa olsun, oyuncularına şunları söyleyecek: “Devam etmeliyiz.”
Smith, Ocak ayı başında hiç bir şeyin kazanılmadığını ya da kaybolmadığını anlamaya yetecek kadar şampiyonluk kovalamaca örneğini örnek aldı.
“Geçmişteki iki mevsime bakarsanız, farklı zamanlarda büyük boşluklar olmuştur” dedi.
“Son sezon öncesinde önümüzde yedi puanı kaldık, ancak yine de Celtic Park’ta oynayacağımız iki maç vardı ve geçen sezon Celtic’in bizden yedi kez iki ayrı maça çıktıklarını düşünüyorum.
“Bu sadece bu saatlerde devam etmenin ve hiçbir şeyin sizi büyük ölçüde etkilemesine izin vermemek meselesidir.

    “Şu anki duruma bakıldığında, Hibs ve Dundee United, boşluğu kapatmaya ve Eski Firmaya sonra aniden başkan olmak için meydan okumaya hazır olduklarını düşünüyorlardı, çünkü her biri aniden Rangers’ı kaybetti.
“Fakat bu, yenilgilerden dolayı meydan okumalarının sona ereceği anlamına gelmiyor. Arasında aramızdaki kalan iki demirbaş var, böylece Celtic ve Rangers birbirlerine puan toplayabilirler, böylece Hibs ve Dundee United da aynı şekilde olabilirler.
“Sezonun yarım aşamasında puan seviyesi her zaman şampiyonanın nasıl gideceğinin büyük bir göstergesi değil.”
Smith, yine de, kendi ekibinin kendisine yapılan mali kısıtlamalara dayanarak durumundan memnuniyet duyuyor.

    Fakat o ısrar etti: “Sanırım bir yandan maddi imkânı koymanız gerekiyor, çünkü önemli olan şey sahada nasıl başardığımız ve bugüne kadar iyi durumda olduğumuz.
“İlk oyuncuyu kazanmayı başardık, oysa başta oyunun başında biraz şans verdik, o zamandan beri topladık.
“Kendimizi ve şu an hakkımızda olan şeylerden birini uygulamaya devam etmemizin, sezonun başlarında yaptığımızdan daha fazla çalıştıklarından emin olmalıyız. İş oranını yükseltmemiz gerekiyor.
“Fakat biz bu oyuna giren oyuncular için geriliyoruz, çünkü büyük bir grubumuz yok ve maddi imkanın geldiği yer bu” dedi.

    Kenny Miller, Pedro Mendes, Kevin Thomson, Madjid Bougherra, DaMarcus Beasley ve Steven Naismith, çeşitli nedenlerden ötürü Rangers’i kaybediyorlar, ancak Nacho Novo ve Sasa Papac hastalıktan sıyrılmışlar.
Smith, “Başarabildiğimiz ve takımın üstesinden gelmek için çok iyi bir iş çıkardığı için çok iyiyiz, çünkü birkaç ekstra oyuncuyla gerçekten yapıyor olabiliriz” dedi.
“Hibs uzakta, evdeki Dundee United ve Celtic uzakta olabildiğiniz kadar zorlu bir yerli maç kümesi yapıyor, ancak sahip olduğumuz gruba devam etmeyi başardık.
“Bu dönemde yepyeni bir oyuncumuz ya da tazelik enjeksiyonu yapılmadığımız için yurtiçinde göze çarpan önemli bir gelişme” dedi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.