Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Haftasonu kitap kapanışları

  • Listed: 10 Ekim 2017 11:40

Description

KÜÇÜK KİTAP
Selden Edwards tarafından
Abacus, £ 7.99
Bir Amerikalı bankacılık ailesinin Wheeler Burden’ın son mirasçısı Atlantik’ten geçti ve 1897’de Viyana’ya geri döndü. Olanları keşfetmeden önce karşı konulamaz Wheezie’yi karşılıyor ve ahlaki değerini romantik bir maceraya taşıdı. Ölçek. Yazıda 30 yılı aşkın süredir, bu etkileyici ilk roman, sırlarla doludur, mükemmel.

Şanslı bir çocuk: Yaşayan bir AUSCHWITZ’in bir anısı
Thomas Buergenthal tarafından
Profil, £ 8.99
Ağustos 1944’de, 10 yaşındaki Thomas Buergenthal Auschwitz’e geldi ve ebeveynlerinden ayrıldı. Kurnazlık ve şans hayatının anahtarı ve Ölüm Yürüyüşü Sachsenhausen’den gelen dayanıklılığı onu 1945 yılında kurtardı. Şimdi Lahey’deki Uluslararası Mahkemede bir hakim olan Buergenthal, Holokost’tan edindiği korkunç deneyimleri hatırlatıyor ve soykırımın tabiatını inceler.

    ŞEHİR VE ŞEHİR
China Miéville tarafından
Pan Macmillan, £ 7.99
İkiz güney Avrupa şehirleri – Beszel ve müreffeh Ul Qoma çökmekte – Avrupa’nın güney kenarında aynı fiziksel konumda bulunmaktadır. Cinayet geçirmiş bir kadının cesedi Beszel Müfettişinde bulunursa, Borlu olaya devam ediyor. Ancak kanıtlar, komplo şüphesinin olduğundan çok daha tehlikeli olduğuna işaret ediyor. Orijinal bir fantezi gerilim filmi.

AYAKLARDAN GÖRÜNÜM: CHRIS MULLIN’İN ŞEMASI
Chris Mullin tarafından

    Profil, £ 9.99
Çalışma Milletvekili Chris Mullin, 1987’de Parlamentoya girdi. Bu, 1999 ve 2005 yılları arasında Blair yönetimindeki bir genç bakan olarak yaşadığı samimi saygısız ilk elden tutanağıydı. Going’lara büyük bir içgörü kazandıran gözle görülen bir günlüğü – Irak savaşına artarak kamu paralarının skandal olarak boşa harcanmasına.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.