Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Hedef as, Rangers’ta kalmak için kralın fidyesini teklif etti

  • Listed: 10 Ekim 2017 01:00

Description

SPL şampiyonu, tekneyi çıkardı ve rekor kıran bir liderine, yeni bir üç yıllık anlaşma teklif etti; dördüncü seçeneği ise onu Ibrox ödeme skalasının üst ucuna koyacaktı.
Boyd’un yetkilileri, Boyd’un temsilcisi ile görüştü ve Middlesbrough patronu Gordon Strachan, Boyd ve menajeri ile Şampiyona kulübüne geçiş hakkında görüşme izni aldı.
Önemli bir ücret artışı teklif edilen Boyd, bunu sadece Sporting Lizbon’un Pedro Mendes ve kaleci Allan McGregor’ın geride bırakacaktı, ancak cömert kazanma ve gol bonuslarıyla bu durumu telafi edebilecekti.
Bu teklif, İngiliz Premiership’de ya da Avrupa’daki bazı liglerde kazanmayı umabileceğinin arkasında hala bir yol olmakla birlikte, şu anki finansal ortamda en iyi Rangers’ın sunabileceği budur.

    Walter Smith, şimdi sözleşmenin süresi dolmak üzere olan İskoçya’da forvet oyuncusunu bu sezonun sonundan önce tutmak için yeterli olduğunu düşünüyor ancak şu anda Boyd’un geleceğinin nerede olduğuna karar vermesinin elinde olduğunu biliyor.
Eski Celtic patronu Strachan, Premiership Birmingham’da eski patronu Alex McLeish’in de Kilmanrock’tan imzaladığı isabetli adamla güçlü bir şekilde bağlantı kurduğu sırada Boyd’a mümkün olan en kısa sürede 1.5 milyon poundluk bir anlaşma imzalamak istiyor.
Boyd’a İspanyol yanları Espanyol ve Zaragoza ile birlikte Almanya’nın Bochum’u ve Fenerbahçe dahil olmak üzere çeşitli Türk tarafları da aranıyor. Ancak büyük İskoç, geleceği İrox’ta değilse, Birleşik Krallık.

    Sporting Lizbon’un Mendes’e olan ilgisini dile getiren Express Sport, dorse sürülmüş arabulucunun Walter Smith ile geleceği konusunda görüşmeler yapacağını da anlıyor.
Smith oyuncuyu elinde tutmayı tercih eder, ancak 2 milyon sterlinlik transfer ücretini bilir ve en iyi çalışanını kitaplardan çıkarmak Ibrox kulübünün nakit sorunlarına yardımcı olabilir.
Rangers ayrıca kontrat çifti Kirk Broadfoot ve Nacho Novo ile de görüşmelerini sürdürüyor.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.