Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Hoff kendi şovunu kurması için Cowell’den ayrılıyor

  • Listed: 10 Ekim 2017 03:50

Description

57 yaşındaki eski Baywatch yıldızı Sharon Osbourne ve Piers Morgan’ın yanı sıra dört yıllık yetenek yarışmasında hakim kaldı.
Ancak geçen yıl, 2009 yılında üç kez hastaneye kaldırılan yıldız için zor oldu. Mayıs ayında ve yine Eylül ayında, alkol zehirlenmesi nedeniyle temsilcilerinin reddetmesine rağmen bildirildi. Kasım ayında, görünüşte evde bir nöbete maruz kaldıktan sonra, can kaybına uğradı.
Cowell’in şovu, geçen yıl şan sansasyonunu keşfeden Britain’s Got Talent’ın ABD versiyonu, sabit bir derece kazanan olduğunu kanıtlayarak güçten güce ilerliyor. Ancak David, şimdi kendi şeyini yapmak istediğini söylüyor. “Gurur duyuyorum, Amerika’nın Got Yetenek, son dört yazlar için bir numaralı gösteri yapmanın bir parçasıydım” diyor.

    “Çok tatmin edici bir deneyim oldu ve kısa süre önce duyurulacak kendi şov programımı yapmak için hayalimi takip edebilmek beni çok heyecanlandırdı.” Detaylar henüz açıklanmadı.
Ve gösteri yapımcısı Simon Cowell için övgü dolu. “Arkadaşım Simon Cowell’e ve NBC ve Fremantle’deki herkese dört büyük yıl için fırsat için teşekkür etmek istiyorum.”
NBC, “David, Amerika’nın Got Talent’ın başarısının ayrılmaz bir parçasıydı ve onu görmek bizi üzüyor. Ona yeni şovuyla her şeyi diliyoruz “dedi.
Şimdi büyük soru şudur: botları kim dolduracak? NBC, şimdilik sıkı dudak kalmış ancak yaz aylarında televizyon ekranlarında tekrar gösteriyle Hollywood’un vızıltısı olduğu kesin.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.