Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

İlişkiler: İlk 5 aşk efsanesi

  • Listed: 3 Ekim 2017 00:15

Description

Muhtemelen en büyük efsane, sizin için sadece bir tane özel kişi olduğuna inanmaktır. Kaderin bir şeyler tasarladığı bir inançtır, bu yüzden özel bir ruh eşini tanımıyorsanız, gerçek aşkı yaşayamazsınız.
GERÇEK: Arkadaşlarınızı ve ailenizi ve her bir kişiyi ne kadar sevdiğinizi düşünün. Bir ilişki yaşamış olsanız bile, doğru ortağı bulma şansınızı kaybettiğiniz anlamına gelmez. Potansiyel olarak, mutlu olabileceğiniz birçok farklı erkek vardır.
GENEL SEÇİM 2010: SON HABERLER ALIN VE BURADA ANALİZ …
MYTH 2: İlk bir kıvılcım yoksa aşk değil

    Bazı kadınlar, romantizmin filmlerde nasıl tasvir edildiği konusunda çok fazla etkileniyorlar; burada ilk karşılaştıklarında sevenler arasında her zaman inanılmaz bir cazibe kaynağı oluyor. Bu endişe duymaları demektir ki, ilk kez biriyle tanıştığında yıldız gözlü hissi bırakmazlarsa.
GERÇEK: Birçoğunun titrek bir başlangıç ​​yapmış olduğunu anlamak için bildiğiniz mutlu çiftleri düşünün. Birçok çiftler arkadaş olarak başlar ve sonra aşk zamanla kademeli olarak büyür. Filmlerden ilham almak istiyorsanız, neden Harry Metally Sally’i tanıyorsunuz? Meg Ryan ve Billy Crystal karakterleri ilk başta birbirini sevmiyor ve sonunda aşık oluyorlar.

    MYTH 3: İlk görüşte sevgi
Yıldız gözlü bir başlangıcın olduğunda onun gerçek aşk olduğunu düşünebilirsin ama şehvet olduğunu söylemekten özür dilerim. Birini seviyorsanız, vücudunuz ve beyin kimyası vücut ve beyin kimyasına tepki verir ve derhal cazibe kıvılcımını veren o ışıltıdır. Anında gerçekleşen şehvettir. Bununla birlikte, doğru koşullarla şehvet sevgiye dönüşebilir.
GERÇEK: Tüm ilişkiler bir balayı aşaması geçiriyor. Bu dönemde, mümkün olan en iyi ortaklığa benziyor. Biraz zamanla ya bu kişinin düşündüğünüz kadar iyi olmadığını veya gerçekten güçlü bir bağ geliştirdiğinizi fark ettiniz.

    MYTH 4: O benim tipim değil
Kadınlar, çoğu zaman “tür” olmayan erkeklerle çıkmayı reddetmektedir. Çoğu durumda, bir kişinin türü, bir ilişkide mutlu bir deneyim üzerine kuruludur. Bu noktadan sonra, bu kişinin mutlu olabileceği tek insan türü olduğuna inanıyorlar.
DOĞRU: En yakındaki arkadaşlarınıza bir göz atın ve kendinize “türün” hepsi aynı olup olmadığını sorun mu? Cevap hayır olmalı. Bu, farklı insanlarla geçinebildiğinizi kanıtlıyor.
MYTH 5: Asla böyle başka bir aşk bulmayacağım

    Yani “herkesin en büyük sevgisini” yaşadınız, ancak sebebi ne olursa olsun sona erdi. Şimdi asla böyle bir tane bulamayacağınıza inanıyorsunuz. Tabii ki yapmayacaksın: İki kişi aynı değil, bu yüzden hiçbir iki aşk da olmayacak. Bununla birlikte, farklı niteliklere dayanan eşit derecede iyi bir sevgi bulabilirsiniz.
GERÇEK: Şimdiye kadarki en harika kitabı okuduğunuzu, en iyi filmi izlediğinizi ve en güzel müziği duyduğunuzu düşünüyoruz. Yine başka bir zaman, sevdiğiniz bir filmi farklı sebeplerle göreceksiniz. Sen, ve yine aşık olacaksın.
Daha fazla ilişki önerisi için drpam.co.uk adresini ziyaret edin.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.