Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

İnceleme üzerine Andy Flower öfke

  • Listed: 10 Ekim 2017 12:15

Description

Cook’un Morne Morkel’e karşı topsuz çağrı yapması gerektiği zaman ikna oldular. Ancak şüpheli karar verme mekanizmasıyla tanınan TV hakemi Daryl Harper, lbw kararını onamıştır.
Bu gönderilen antrenör Andy Çiçek, maçın başlığı için hakemin ikinci kez yaptığı incelemede bu seriyi.
Replays, lbw kararı hakkında herhangi bir sorunun olmadığını gösterdi. İngiltere’yi öfkelendiren şey, Morkel’in ön ayağının kırışın önüne indiği yönündeydi.
Ayakların hiçbir kısmı çizginin arkasına inmedi, ancak Morkel topuğunu çizgi üzerinde yükseltti. Lübnan yasası, ayağın herhangi bir kısmı – yeryüzünde veya havada – hattın arkasında ise, bu yasal bir teslimattır. Morkel’in kaldırdı topuk hattın arkasındaydı, bir bıyık vardı, ama bu Harper kararı ayağa kalkmak için yeterliydi.

    Çiçek, hakem Roshan Mahanama’ya, Harper ve dün gece mevcut olan tüm görüntüleri görmek istedi, bir DVD okuduktan sonra İngiltere bu kararı kabul etti.
Paul Collingwood “Daha fazla görüntüye baktığınızda büyük bir sorun değil. Televizyonda sanki bitmiş gibi duran bir fotoğraf vardı, ama çizginin biraz altında olması tartışılabilir “dedi.
İngiltere’nin tamamen ikna olup olmadığı başka bir konudur.
Collingwood iptal edildiğinde Cape Town’da çekilişte önemli bir rol oynamış olsa bile, serinin başında tanıtıldığı için sistem hakkında endişeler yaşamışlardı.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.