Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

İngiliz tarihindeki en küçük bilgisayar

  • Listed: 10 Ekim 2017 10:50

Description

Ancak 29 yaşındaki Robin Limanı, büyüklüğünün hiçbir engel olmadığını söylüyor. Dün 6 ft’lik meslektaşı Müfettiş Matt Lawler’ın yanı sıra bilgisayar, büyük suçlularla “bacaklarını çıkararak” başa çıkma taahhüdünde bulundu.
Geçen yıl polis eğitimini tamamlayan eski asker, 1792’de Bow Street Runners’ın kurulmasından bu yana caddeleri pound ettiren en kısa subaydır.
Polis güçleri erkek işe alınanlardan en az 5 ft 10 inç olmasını zorunlu kıldı ancak yükseklik sınırlaması şimdi ayrımcı olarak görülüyor ve asgari yükseklik gereksinimleri artık mevcut değil.
Dövüş sanatlarında eğitim görmüş ve kendine iyi uyan bir fanatiği olan PC Port şunları söyledi: “Kendi elimde tuttuğuma kendinden eminim. Büyük bir 7 ft’lik adamla karşı karşıya kalabileceğim bir durumda, bacaklarını süpürüp açabildiğim için boyutları da onları savunmasız kılıyor. ”
Tiverton, Devon’da bulunan ve Devon ve Cornwall polis teşkilatında çalışan PC Port, yediği ilk ayda 17 tutuklandı.

    “Yaptığım tutuklamaların her boyutu ve şekli insanlardı” dedi. “Bu bir zamanlar bir sorun teşkil etmedi.”
Akranlarından hep daha kısa olduğunu söyledi. “Beş yaşındayken onlarla aynı yükseklikte davrandım ama sonra daha yavaş bir oranda büyümeye başladım” dedi. “Nişanlım bile benden biraz daha uzun. Kuvvetdeki varlığımın polisin ayrımcılıkla ilgili politikası hakkında çok şey söylediğini düşünmek hoşuma gidiyor; bir kişi hakkıyla meşgul oluyor ve kontenjanları yerine getirmemeli “dedi.
PC Port, 1999 yılında Ordu’ya katılmış ve Umman, Kuveyt, Irak ve Kuzey İrlanda’da görev yaparak Lance Onbalı’ya yükselmiştir.
Eğitimini bir polis memuru olarak başlatmadan önce, kuvvetin Suç Verileri Giriş Bürosunda yaklaşık üç yıldır sivil bir üye olarak çalıştı.

    Insp Lawler, PC Limanı’nın birinci sınıf bir cephe görevlisi olduğunu zaten kanıtladığını söyledi.
“PC Port’tan ilerleme ve son iki ay içinde yaptığı işten gerçekten memnundum. Onu bizimle birlikte görmekten memnuniyet duyuyorum. Yeteneğine ve yargısına tam bir güven duyuyoruz “dedi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.