Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

İngiliz üçlü ilerleme

  • Listed: 7 Ekim 2017 18:20

Description

İngiltere’nin şampiyonluğun altın madalyasını şimdiye kadar Perşembe günü erkekler keirin’de kazanan Hoy, 9.913 saniyede ilerledi ve sadece Fransa’nın şampiyonu Gregory Bauge’yi savundu.
Bauge 9.896 saniyede, Crampton 10.037’de biterken, Hoy’un ardındaki olaydaki Olimpiyat gümüşü madalyası olan Kenny, 10.073 saniye kaydedildi.
Dört kez Olimpiyat şampiyonu olan Hoy, bu öğleden sonra 2008’de kazandığı ünvanını geri kazanmak için yarışmasının yarının final günüyle yarı finale ve finale yükselecek.
Scot, geçen yılki Dünya Şampiyonasını Şubat 2009’daki bu yılki yarışmanın yerinde kalça yaralanması nedeniyle kaybetti.
İngiltere’nin bugüne kadarki tek altın madalyasına katılma umutları, Victoria Pendleton’da dinleniyor.
29 yaşındaki oyuncu, bugün öğleden sonraki kadın brifinginde Avustralya’nın beş altın madalyasını kazanan Anna Meares ile buluşacak.
Pendleton, dördüncüsü kadın sprint unvanını ve altı yılda bir beşinci sırada ve sekizinci dünya şampiyonu olan gökkuşağı formasını takip ediyor.
Lizzie Armitstead, Olimpiyat programına dahil edilmiş çok-olaylı bir disiplin olan kadın omnumunun açılış olayından sonra iyi bir şekilde yerleştirildi.
İkinci günde takımın peşinde gümüş madalya kazanan Armitstead, 200 m zaman denemesinde 12.022 sn hızlanarak altıncı sırada yer aldı.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.