Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

İngiltere yüzü ABD açıcı

  • Listed: 11 Ekim 2017 12:35

Description

Fabio Capello’nun erkekleri için kullanışlı bir açılış olacak çünkü burada beş haftalık turnuvalarda kendilerini üretecekler.
Diğer maçları 18 Haziran Cuma günü Cape Town’da Cezayir’e karşı oynanacak ve grup kampanyalarını 23 Haziran Çarşamba günü Slovenya Liman Elizabeth aleyhinde tamamlayacak.
İngiltere büyük ihtimalle Amerika Birleşik Devletleri’nden kaçınmak isteyebilirdi. Bununla birlikte, Capello’nun şüphesiz Cezayir ve Slovenya’lı olmaktan memnuniyet duyacak.
Rusya’yı Avrupa play-off’larından deviren Slovenya, iyi bir taraf olmakla birlikte, üç maçın hepsini 2002’de rekabette kaybettikleri halde kaybettiler. Buna ek olarak İngiltere, geçen Mart ayında Wembley’de dostça dövüştü. Frank Lampard ve Jermain Defoe, 2-1 kazandı.
İngiltere, 23 Haziran Çarşamba günü, Port Elizabeth’de Slovenya ile bir araya geldiğinde henüz güvenlik gerekçesiyle taşınamayacak nitelikte olmayı umuyor.
Bunun için ilk toplantılarını 18 Haziran Cuma günü Cape Town’da karşılaşacakları Cezayir ile kazanmaları gerekecek.
Fikstür, muhtemelen Capello’nun İngiltere’nin Güney Afrika’ya gitmeden önce Kuzey Afrika muhalefetine karşı dostça davranmasını ve Afrika Uluslar Kupası için bilet rezervasyonu yapmasını sağlayacak – çünkü Cezayir hakkında olabildiğince fazla bilgi edinmek için teklif veriyor. Portsmouth ikilisi Nadir Belhadj ve Hasan Yebda’nın yanı sıra Rangers’lı Madjid Bougherra’nın varlığı.
Cezayir’in Güney Afrika’ya ulaşması için Mısır üzerinden play-off kazanması gerektiğinde, nitelikli beş Afrikalı takımın en zayıf grubu olarak görüldü.
Bu, Almanya, Gana, Avustralya ya da Sırbistan’a karşı daha zorlu bir test beklerken – en azından hayranlar için – ilk devrem meydanına doğru sürüklenmeye başlayabileceği anlamına geliyor.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.