Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

İngiltere’nin çok özel ilişkisi

  • Listed: 11 Ekim 2017 14:10

Description

Hafifçe çılgına dönmüş olan Dışişleri Sekreteri David Miliband ABD Dışişleri Bakanı Hillary Clinton’un yanına geldiğinde, çok azı çifti ne kadar samimi buldu.
44 yaşındaki Miliband, Thunderbirds’deki karakterine benzerliği nedeniyle İşçi’nin eski iletişim direktörü Alastair Campbell tarafından Brains olarak lakaplı bir hızlı yükselen milletvekili.
62 yaşındaki Bayan Clinton, en iyisi, yaklaşık 10 yıl önce kamu görevini üstlenmesinden bu yana, yetki emri için bir üne sahip olan First First Lady olarak bilinir.
Dostları, Brüksel’deki NATO dışişleri bakanları arasındaki görüşmeler sırasında kamerada yakalandı. Çift ikram etti ve Mrs. Clinton yavaşça Bay Miliband’ın omzunu sıktı.

    İngiliz meslektaşı için olan hayranlığı, onunla dövüldüğü bir dergiye söyledikten sonra halkın bilgisi haline geldi.
Amerikan Vogue ile konuşan Doktor, “Onu gördüyseniz büyük bir eziyet olurdu. Demek istediğim, o çok canlı, hayati, çekici, akıllı. O gerçekten iyi bir adam. Ve çok genç! ”
Mr Clinton “bire bir başa keyifli olduğunu söyleyerek, Sayın Miliband geçen ay iltifat ödedi. O da güler ve alay edebilir ve bakış açısı var “dedi. Afganistan’a daha fazla birlik gönderilmesine karar vermek için bir görüşme sırasında çifte sıcaklığı görüldü.
Bay Miliband, NATO müttefiklerine Afganistan’a barış getirme çabalarını desteklemek için “mümkün olan en üst düzeyde” davranmaya meydan okudu.

    NATO şefi Anders Fogh Rasmussen, Avrupa’daki güçleri önümüzdeki yıl 7.000 oranında artırmaya yeterli vaatte bulunduğunu söyledi. Artış, eğer birliklere tercüme edilmesi halinde, ABD Başkanı Barack Obama’nın Avrupalı ​​müttefiklerine, Washington tarafından 30.000 asker gönderilmesi sonrasında bir miktar daha az yer ayırması çağrısında bulundu.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.