Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

İnme sonrası Sara Payne felç etti

  • Listed: 11 Ekim 2017 06:30

Description

Öldürülen kız öğrenci annesi Sarah Payne, Noel öncesi Toanging’in güneyindeki Londra’daki St George Hastanesi’ne, hayatı tehdit eden bir duruma getirildi.
Doktorlar hayatta kalma şansının 50-50 olduğunu bildirdikleri için ailesi yatağında toplandı.
Çocuk koruma kampanyacısı Bayan Payne 36 saatte iki büyük beyin operasyonundan sağ kurtuldu ancak iyileşmenin “uzun bir yol” olduğunu söyledi.
Hastalıktan bu yana ilk kez konuşan Bayan Payne, cerrahiden derin izler çıkardı ve News of the World’e şunları söyledi: “Yavaş almam ve sabırlı olmam lazım.
“Doktorlar bana güveniyor ve savaşçı olduğumu biliyorlar Ama yanıltıcı değilim – Aylarca zor fizyoterapistim ve ileride uzun bir yol var. Rehabilitasyon benim keyif almanın anahtarı. eve gidip eve dönmek benim için en önemli önceliğim “dedi.
Surrey’den Bayan Payne, 2008’de bir rüptüre anevrizma tedavisi için hayat kurtarıcı bir operasyon geçirdi.
2000 yılında sekiz yaşındaki kızı Sarah’nın sübyancılıksever Roy Whiting tarafından öldürülmesinden bu yana, mağdur hakları için belirgin bir kampanyacı haline geldi.
Geçen yıl Ocak ayının sonunda Devlet tarafından atanan Mağdurların Şampiyonluğunu üstlendi.
40 yaşındaki Bayan Payne, kızlarının ölümünden sonra “Sarah’nın Yasası” için yüksek profilli bir kampanya başlattı ve ebeveynlere sübyancıların yakınında yaşayıp yaşamadığını öğrenme hakkı verdi. Amerika’nın Megan Kanununa dayanan yasanın sınırlı bir formu Şubat 2008’de ilan edildi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.