Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Jaded Strauss turneye çıktı

  • Listed: 10 Ekim 2017 14:40

Description

Pazartesi günü 16 kişilik bir Test ekibi ve 15 gün sürecek bir uluslararası partide isimlendirilmesi neticesinde ortaya çıkan bir takım meseleler arasında en önemlisi, Strauss’un dinlenileceği yönünde bir doğrulama yapıldı; bu nedenle 25 yaşındaki Cook, ülkesine liderlik etmekle görevlendirildi. Bangladeş’te iki Testte ve üç ODI’de – Paul Collingwood Dubai ve Abu Dhabi’de Twenty20 kaptanı muhafaza ederken.
“Çok yorgun hissediyorum,” dedi Strauss. “Uzun bir yıl oldu ve Mayıs ayında Kül turnesi ve Dünya Kupası ile başlayan 18 aylık kriketten çok eminim. Yönetimim tarafından paylaşılan görüşlerim, eğer kabul ederseniz bir oyuncuları zaman zaman dinlendirmeye ihtiyaç duyuyorlarsa, bir kaptana da bu dinlenme izni verilmelidir. ”
Strauss ayrılığında, hızlı bowling oyuncusu James Anderson, dinlenme reçete edilmesi gereken diğer tek oyuncu – kronik sağ diz travması nedeniyle tedaviye izin vermek. Kevin Pietersen, Paul Collingwood ve Stuart Broad hepsinin evde kalması düşünülmüştü, ancak hepsi yolculuk edecek.
Bir aydan kısa sürede başlayan turlar için kayda değer olan inklüzyonlar, Birleşik Krallık’taki Yorkshire çok yönlü Ajmal Shahzad (her iki takımda da) ve Hampshire yargıç Michael Carberry, Testler için.
Strauss’un beklenen yokluğudur – ve onun arkasındaki düşünce – en çok ilgiyi çekecektir.
Bununla birlikte, önleyici bir grev olduğunu söyledi – kendisi ve İngiltere en azından bunu karşılayabildiğinde eziyetin kendisine gelmemesi için.
“Yüzbaşıların zihinsel ve fiziksel olarak tükenene kadar devam ettikleri fikri tarafın çıkarları için iyi görünmüyor, bundan sonra yaz ve küller için olabildiğince tazelendim” dedi. Dünya Kupasını da. ”
Bir günlük uluslararası kadro: Bir Cook (kaptan, Essex), T Bresnan (Yorkshire), S Broad (Nottinghamshire), P Collingwood (Durham), J Denly (Kent), E Morgan (Middlesex), M Prior (Sussex) K Pietersen (Hampshire), L Plunkett (Durham), R Sidebottom (Nottinghamshire), A Shahzad (Yorkshire), G Swann (Nottinghamshire), J Tredwell (Kent), J Trott (Warwickshire), L Wright (Sussex).
Test kadrosu: A Cook (kaptan, Essex), Bell (Warwickshire), S Broad (Nottinghamshire), M Carberry (Hampshire), P Collingwood (Durham), S Davies (Surrey), G Soğan (Durham), K Pietersen Hampshire), L Plunkett (Durham), M Prior (Sussex), A Shahzad (Yorkshire), R Sidebottom (Nottinghamshire), G Swann (Nottinghamshire), J Tredwell (Kent), J Trott (Warwickshire), L Wright (Sussex) .

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.