Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Jimenez, Westwood için sert play-off üretiyor

  • Listed: 8 Ekim 2017 13:35

Description

Emirates Golf Kulübü’nde beşinci sınıfını beşinci kez oynayan Westwood, 15 feet’ten daha kısa süren kuş yuvaları üzerinde durduğunda, çöl sahasında 15 yıldır ilk galibiyetini kazandı. Ve Jimenez iki kez umutsuzluk içinde göründü. İlk kez, yaklaşımı gölün kıyısında duruyordu, ama yeşil bir koridor oluşturmak için sadece iki metrelik bir puana bıraktı.
Sonra tekrar üçüncü şutunu yanlış değerlendirerek yeşilin arkasında bir sığınak bulup altı metre geçmişe doğru toparlanıp aşağıya baktı. Fakat dokuzuncu deliğe play-off atmak için put koydu ve her iki oyuncu da dörtlük yapmak için kabaca ayağa kalkıp kalkması gerektiğinde, Jimenez, Westwood’un aniden altısından kaçarken beş ayaktan ayrıldı. -adness decider.
Westwood, “İyi vuruşlara sonuna kadar veda edildim ancak onları kullanmadık” dedi. “Miguel bir bunkerin içine girdiğinde ve sonra ikinci katta 18’erlik bir delik açtığında, yazı duvardaydı. Ancak bu turnuvadan önce de söylediğim gibi sezon öncesi eğitim aldım, sonuçta beni çok fazla ilgilendirmiyor “dedi.

    Westwest, Northern Trust Open’daki gecede sonuçlara bağlı olarak, bugün Steve Stricker’ın üstünde dünya sıralamasında üçüncü sıraya yerleştiğini keşfetmelidir. Kazananın 255.000 £ karşılığı çek, Jimenez’i tezahüratta bulunacak ve Jimenez, tezkereyi üst 50’ye geri tırmandığında rahatlayacak; böylece Masters ve Dünya Şampiyonası gibi büyük para turnuvalarına girerek ona Ryder’ı yapabileceği bir platform kazandırdı. Fincan.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.