Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Kaplanlar görüşmeleri devam ediyor

  • Listed: 2 Ekim 2017 20:20

Description

Başkan ve müdürler, City’in Barclays Premier League’den düşme ihtimalini ele almak için Pazartesi günü toplandılar. Gövde 35 milyon pound borclu ve Kaplanların idareye zorlanması için raporlar var.
Alternatif bir şirket Gönüllü Düzenleme’ye girmek isteyebilir ancak yönetim gibi, gelecek sezonda 10 puan cezaya çarptırılabilir. Pazartesi günkü görüşmeler sonuçsuz kaldı ancak kulübe önümüzdeki günlerde seçeneklerini göz önüne almaya devam edecek. Binbaşı yeniden yapılanma ve oyuncuların firesale belli görünüyor.
Başkan Adam Pearson, hafta sonundan bu yana CVA’nın tercih edilen rota olabileceğini ileri sürdü, zira en azından kulübün kontrolünü elinde tutmasına izin verildi, ancak sahibi Russell Bartlett Pazartesi sabahı daha olumlu bir değerlendirme yaptı.
Nadir bir röportajda Bartlett, Hull Daily Mail’e şunları söyledi: “Geçiş döneminde ticaret yapmak ve işi Şampiyona’da yeniden canlandırmak zor bir dönemle karşı karşıyayız, ancak bunu yapabileceğimizden eminiz.
“Halen ücretlendirme tasarısını önemli ölçüde düşürmek ve potansiyel olarak diğer yükümlülükleri yeniden yapılandırmak için bu süreçte ticaret planlıyoruz” dedi.
Hull’ın borçları, 2008’deki tarihlerinde ilk defa en iyi uçuşa terfi ettikten sonra kontrolden çıktı.
Kasım ayında ikinci bir büyü için kulübe geri dönen Pearson, geçtiğimiz hafta, önceki Paul Duffen’in finansal kaygısı hakkında kesin açıklamalar yaptı.
Duffen, kulübün devam etmekte olan görevini sorgulayan denetçilerden gelen zararlı bir raporun ardından Ekim ayında istifa etti.
Pearson, Ocak transfer penceresinde birkaç yan oyuncuları boşaltmak için çok az bir başarı elde etti ve rapor edilen £ 39million’luk sakat bir ücret faturasını azaltmak en büyük önceliğe sahip olacaktı.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.